یادواره 15 شهید شمال شهرستان دلوار برگزار شد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر ، فرمانده سپاه امام حسین(ع) بندر دلوار شامگاه جمعه در این مراسم اظهار داشت: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف در سطح جهانی و بین المللی و همچنین در مرزهای خودمان در ابعاد مختلف نقش آفرینی می کند. اما این بزدلانه توسط اتحادیه اروپا به عنوان یک موجود تروریستی به تصویر کشیده می شود، توسط کسانی که خود بنیانگذاران و پرورش دهندگان تروریست های بین المللی و ایجاد داعش هستند.

سرهنگ پاسدار سید ایوب موسوی شهید را پیشگام عقاید آرمانی و اسلامی در صحنه بین المللی دانست و ادامه داد: بهترین مردان ما با مقابله با این حرکت تروریستی که به کودکان و زنان و مردان رحم نکرده به شهادت رسیده اند.

فرماندهی امام حسین(ع) بندردلوار به تحلیل آثار مخرب حمله تروریستی به مرزهای مذهبی و مذهبی جبهه های مقاومت کشورهای منطقه پرداخت و تصریح کرد: چگونه ارتش کفار کشورهای مهاجم و تروریست ها رژیم سلطانی با تشکیلات نظامی و رسانه ای خود مرتکب این جنایات هولناک شدند. شما شهادت حاج قاسم سلیمانی را درست کردید و بعد از این همه قتل و جنایت ادعا می کنید که ما با تروریست ها مخالفیم و اعلام می کنید که سپاه مخالف داعش تروریست است.

سرهنگ موسوی با بیان اینکه پیام شهدا ولایت و هدف شهدا پاسداری از نظام با بصیرت است، خاطرنشان کرد: امروز همه ما به حضور باشکوه و ارزشمند شما افتخار می کنیم و ج دلیلی بر تبلیغات و مضحک بودن است. مواضع دشمن قطعاً در این امر تأثیر دارد، هیچ مسیر درخشانی وجود نخواهد داشت.

وی در ادامه به بیان قدرت بازدارندگی سپاه در ابعاد مختلف و ملی و بین المللی پرداخت و یادآور شد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای دفاع از این مردم، مرزها و انقلاب اسلامی تا پای جان می ایستد و فدای خود خواهد کرد. جان برای ملت و آب و خاک و نظامش.

در این اجتماع شهدا، غلامحسین کرمی نماینده مردم دشتی و تنگستان در شورای اسلامی، احمد لطفی فرماندار تنگستان، سرهنگ پاسدار احمد حیدری فرمانده سپاه امام علی (ع) ) از تنگستان و با جمعی از مردم و دهیاران و شوراهای اسلامی. روستاهای همجوار حضور داشتند.

این مراسم با برپایی موکب های روستایی در جوار مدرسه امام صادق علیه السلام، مداحی و سخنرانی و حکایت حاج محمدمهدی کریمی، اجرای گروه یاد و خاطره شهدا و رزمندگان دفاع مقدس و تجلیل از شهدا همراه بود. 15 خانواده شهید روستایی.

پنجمین یادواره 15 شهید والامقام شمال بندردلوار به همت ناحیه مقاومت سیدالشهدا(ع) و با همکاری پایگاه های مقاومت بسیج روستاهای همجوار حوزه حیات امام صادق(ع) برگزار شد. دبیرستان.) در روستای پهلوانکشی شهرستان تنگستان.