فولاد همه جا عجیب است / خدا را شکر در این کشور دموکراسی داریم – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی هاشمی نسب جمعه شب پس از پیروزی تیمش مقابل پرسپولیس در تهران در نشست خبری پس از بازی گفت: بچه های ما سخت کوش بودند و زحمت کشیدند و توانستیم پیروز میدان شویم. با این برد به جدول برگشتیم و تیم های بالای جدول را امیدوار کردیم. امروز تولدمه و بهترین هدیه تولدم بود.

هاشمی نسب در خصوص اینکه سرمربی پرسپولیس این دیدار را «لجن بازی» توصیف کرد، گفت: مقابل پرسپولیس جلوی 70 هزار تماشاگر بازی کردیم و در سوپرجام آنها را شکست دادیم، آیا تا به حال گل بازی کرده ایم؟ امروز اگر در این مسابقه پیروز شده بودند، مربیان ما ما را در آغوش می گرفتند، اما چون شکست خوردند، بازی به گل بازی تبدیل شد؟ خدا را شکر که در این کشور دموکراسی وجود دارد و هر کسی آزاد است هر چیزی بگوید.

وی در خصوص انتقاد یحیی گل محمدی از کمبود تماشاگر در این دیدار گفت: اگر امروز هوادار داشتیم راحتتر بازی را می بردیم. دوست داشتم امروز تماشاگران حضور داشته باشند تا بتوانیم از موقعیت هایمان بهتر استفاده کنیم، اما متاسفانه فولاد در اهواز غریب است، در تهران غریب است، در سیرجان غریب است و همه جا غریبیم. ما امروز با تعصب و غیرت بازیکن یا به قول دوستان با زدن پیروز شدیم، اما شکل گل ما نشان داد که ضربه ای در کار نبود.

وی در خصوص ادعای بازیکنان پرسپولیس مبنی بر خطای داور و نقش او در تعیین نتیجه، افزود: به جز پنج دقیقه پایانی که دوانیفر احساساتی قضاوت کرد و فشار روی تیم ما وارد شد، در مجموع داوری خوبی انجام داد. باخت بخشی از فوتبال است و سه بازی متوالی را باختیم، هرچند اشتباهات داوری هم داشتیم اما بهانه ای پیدا نکردیم.