خوشحالم که داور زنده ماند/ از این فوتبال به تنگ آمده ایم – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی جمعه شب در نشست خبری پایانی این دیدار پس از باخت خارج از خانه تیمش مقابل باشگاه فوتبال خوزستان اظهار داشت: دوست داشتم امروز در مورد مسائل فنی این دیدار صحبت کنم اما اتفاقاتی که رخ داد. این اتفاق در دقیقه 90 این دیدار رخ داد. بابا باعث شد از اون فوتبال احساس بدی داشته باشی. واقعا نمی توان اسم این بازی را فوتبال گذاشت.

وی افزود: سوال من از مسئولان این است که چرا باید این مسابقه فوتبال بدون تماشاگر باشد؟ شاید به این دلیل که با خالی کردن ورزشگاه اجازه دادند صدای کادر فنی حریف به داور برسد و بازی را خراب کند.

گل محمدی با اشاره به اینکه امروز نه ما فوتبال بازی کردیم و نه آنها گفت: بازی امروز اصلا فوتبالی نبود. من شخصا سه سال در این تیم بازی کردم اما فوتبال خوزستان اینطور نبود. آنقدر استعداد در این استان وجود دارد که نیازی به این همه حاشیه نیست.

سرمربی پرسپولیس گفت: فکر می کنم داور تحت تاثیر این بازی بود و بدنش می لرزید و مثلا می ترسید در محوطه جریمه سوت بزند. متاسفانه امروز ثابت شد که پیشنهادی برای برگزاری بازی بدون تماشاگر و تماشاگر نداریم و اگر رفعتی ناظر بازی امروز نبود از این بازی ناامید می شد.

گل محمدی تاکید کرد: از وضعیت این گروه متاسفم که از اسپانیا مربی می آورند اما فقط فریاد زدند. نکونام مربی خوبی است و نیازی به این چیزها ندارد. امروز سه امتیاز بازی را از دست دادیم، اما دوست داشتم از نظر فنی امتیاز بگیرند. امروز باید به سازمان دهندگان این بازی رحم کنیم.

وی افزود: ما نجابت کردیم و صدایمان شنیده نشد اما فضای بدی برای ما ایجاد شد. فنادی فر یکی از داوران خوب فوتبال ماست اما امروز ترسیده بود و اگر برای ما پنالتی می گرفت اتفاقات بدی برایش می افتاد. من برای او خوشحالم که سالم و سلامت از اینجا خارج شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: باید از بازی لذت ببریم اما متاسفانه امروز این احترام را در فوتبال ندیدیم. اگر از این روش استفاده شود به نفع فوتبال ما نیست. می خواهیم لیگ منظمی داشته باشیم اما این مشکلات وجود دارد. این کارها فقط باعث آبروریزی فوتبال ما می شود.