بدن بدون داور می لرزید / فوتبال خوزستان اینطور نبود – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی در نشست خبری پایان بازی جمعه شب پس از تساوی خارج از خانه تیمش مقابل فوتبال خوزستان اظهار داشت: دوست داشتم امروز درباره مسائل فنی این بازی صحبت کنم اما اتفاقاتی که در آن رخ داد. در دقیقه 90 این بازی اتفاق افتاد، بابا باعث شد احساس بدی نسبت به این فوتبال داشته باشید. واقعا نمی توان اسم این بازی را فوتبال گذاشت.

وی افزود: سوال من از مسئولان این است که چرا باید این مسابقه فوتبال بدون تماشاگر باشد؟ شاید به این دلیل که با خالی کردن ورزشگاه اجازه دادند صدای کادر فنی حریف به داور برسد و بازی را خراب کند.

گل محمدی با اشاره به اینکه امروز نه ما فوتبال بازی کردیم و نه آنها گفت: بازی امروز اصلا فوتبالی نبود. من شخصا سه سال در این تیم بازی کردم اما فوتبال خوزستان اینطور نبود. آنقدر استعداد در این استان وجود دارد که نیازی به این همه حاشیه نیست.

سرمربی پرسپولیس گفت: فکر می کنم داور تحت تاثیر این بازی بود و بدنش می لرزید و مثلا می ترسید در محوطه جریمه سوت بزند. متاسفانه امروز ثابت شد که پیشنهادی برای برگزاری بازی بدون تماشاگر و تماشاگر نداریم و اگر رفعتی ناظر بازی امروز نبود از این بازی ناامید می شد.

ادامه بده………