دیدار با فولاد «لجن بازی» بود/مربی را از اسپانیا آوردند به «بابا» – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر ، آخرین بازی هفته هفدهم لیگ برتر بیست و دوم از ساعت 17 و 15 دقیقه امروز جمعه بین تیم های فوتبال فولاد و پرسپولیس در ورزشگاه اختصاصی و البته خالی از تماشاگر آغاز شد. با یک پیروزی مقابل قرمزهای جنوب به پایان رسید. روبرتو تورس در دقیقه 23 برای فولاد گلزنی کرد.

یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از این بازی گفت: خیلی دوست داشتم در مورد بازی و مسائل فنی صحبت کنم اما اتفاقاتی که در 90 دقیقه افتاد باعث می شود احساس بدی نسبت به فوتبال داشته باشید.

سرمربی شاهرخ پاوشان که از اتفاقات رخ داده در این بازی به شدت عصبانی بود، ادامه داد: آیا می توان اسم این بازی را فوتبال گذاشت؟ من یک سوال از مسئولان دارم؛ چرا این مسابقه بدون تماشاگر بود؟ برای اینکه به کادر فنی حریف اجازه داد سر داور فریاد بزند و بازی را خراب کند.

گل محمدی در ادامه بررسی خود خاطرنشان کرد: نمی دانم چرا بازی بدون تماشاگر برگزار شد. نه آنها فوتبال بازی کردند و نه ما. اصلا فوتبال نبود من 3 سال در این تیم بازی کردم. فوتبال خوزستان اینطور نبود. اینجا استعدادهای زیادی وجود دارد و نیازی به آن حاشیه ها نبود. داور هم تحت تاثیر این اتفاقات بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به حواشی ایجاد شده توسط مشاوران فولاد برای داور گفت: کاری کردند که بدن و بدن داور به لرزه در آمد و ترسید به داخل محوطه جریمه سوت بزند.

یحیی گل محمدی با استفاده از عبارتی تند درباره این بازی گفت: در مورد بازی که گل بازی بود حرفی ندارم تا فوتبال. برای مجموعه فولاد متاسفم. از اسپانیا مربی آوردند که فقط جیغ بزند!

وی ادامه داد: نکونام مربی جوان و خوبی است و نیازی به آن چیزها ندارد. 3 امتیاز را از دست دادیم اما ای کاش جوری بازی می کردیم که با مشکلات فنی سه امتیاز را می گرفتیم. وقتی بازی به این شکل می شود، باید به سازمان دهندگان رحم کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: در این چند بازی سر و صدا نکردیم و نجابت نشان دادیم اما جهش بدی برای تیم ما به وجود آمده است. سهیل مهدی باید به خود بیاید. ما چیزهای زیادی می بینیم. امروز فونداسیون خز هم ترسیده بود! اگر برای ما پنالتی می گرفت اتفاقات بدی برایش می افتاد. من برای او خوشحالم که سالم و سلامت از اینجا خارج شد.

گل محمدی کسب سه امتیاز را به هیچ وجه ارزش ندارد و خاطرنشان کرد: باید از بازی لذت ببریم اما متاسفانه امروز این احترام را در فوتبال ندیدیم. اگر از این روش استفاده شود به نفع فوتبال ما نیست. در ایران به این چیزها اهمیت نمی دهند. این اتفاقات فقط فوتبال ما را شرمنده خواهد کرد.