جدول لیگ برتر فوتبال شکست پرسپولیس امیدهای مدعیان قهرمانی را زنده کرد / ناکامی استقلال – اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، ماجرای هفته هفدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر امشب (جمعه) با برگزاری 6 دیدار به پایان رسید که سران جدول را برای صعود به صدر امیدوار کرد.

پرسپولیس دومین شکست فصل خود را متحمل شد و حالا تنها دو امتیاز با تیم دوم جدول رده بندی فاصله دارد. پوشان سرخ با 35 امتیاز همچنان صدرنشین هستند، اما محرومیت احتمالی مقابل آلومینیوم و برتری سپاهان در هفته هجدهم، پوشان طلایی را به صدر جدول می رساند. سپاهان با 33 امتیاز در رده دوم قرار دارد و گل گهر سیرجان با یک امتیاز در دربی کرمان جایگزین استقلال در رده سوم شد. آبی های تهرانی هفته هفدهم را در رده چهارم جدول به پایان رساندند.

تراکتور تبریز با 26 امتیاز به رده پنجم جدول رسید و فولاد خوزستان با وجود شکست پرسپولیس با یک پله سقوط به رده هشتم سقوط کرد! آلومینیوم اراک به رده هفتم جدول رسید و پیکان با 19 امتیاز در رده یازدهم قرار دارد. صنعت نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان نیز با 11 و 10 امتیاز در رده پانزدهم و شانزدهم جدول قرار گرفتند.

نتایج کامل هفته هفدهم لیگ برتر به شرح زیر است:

نساجی سفر مازندران – سپاهان اصفهان 1
استقلال 4 – ملوان بندرانزلی صفر
آلومینیوم اراک 3 – صنعت نفت آبادان 1
پیکان یک – مس کرمان صفر
ریخته گری آهن اصفهان 1 – تراکتور تبریز 3
گلغر سیرجان 2 – رفسنجان من 2
نفت مسجد سلیمان صفر – هوادار سفر
فولاد خوزستان یک – پرسپولیس صفر

جدول لیگ برتر به شرح زیر است:

لیگ برتر فوتبال، تیم فوتبال پرسپولیس، تیم فوتبال خوزستان، تیم فوتبال سپاهان اصفهان، تیم فوتبال گل گهر سیرجان،

انتهای پیام/