اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه بیانگر ترس دشمنان از اتحاد نیروهای مسلح است

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، امیر سرتیپ غلامعلیان فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب شرق ارتش در سی و ششمین یادواره سردار بیسار شلمچه، ماشاالله رشیدی و همرزمان شهیدش و یادواره شهدای گمنام بخشدار طغرالجرد گفت: مسجد جامع کیانشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا. : قطعنامه اخیر پارلمان اروپا مبنی بر تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان از هراس شدید دشمنان در برابر اقتدار و وحدت نیروهای مسلح دارد.

وی افزود: پارلمان اروپا در قبال سپاه مرتکب اشتباه راهبردی بزرگی شده است و باید بدانند که این اقدام بی‌ملاحظه آنها کارکنان نیروهای مسلح را از اهداف الهی منحرف نمی‌کند، بلکه به دستورات سپاه عمل می‌کنند. اعلی. فرمانده کل قوا با تمام اختیارات.» العلی) حرکت خواهد کرد.

فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب شرق ارتش در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به دستورات فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) مبنی بر اینکه «تبیین جهاد یک وظیفه دقیق و فوری است»، گفت: : امروز بر همگان در تمام سطوح جامعه واجب است که در برابر جنگ ترکیبی دشمنان، اهداف خود را برای افراد جامعه روشن و تبیین کنند. بیان روشنگر رشادت های رزمندگان دوران دفاع مقدس برای نسل جوان جامعه یکی از مصادیق مهم تبیین جهاد است که نباید از آن غافل شد.

وی با بیان اینکه آمریکا به دنبال دهکده جهانی بود و خود را خدای جهان می دید، افزود: امروز نظریه پردازان آمریکایی آشکارا در کتاب های خود اعتراف کرده اند که انقلاب اسلامی ایران آمریکا را در مسیر نابودی قرار داده است.

فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب شرق ارتش دفاع از مرزهای کشور را افتخار بزرگی دانست و گفت: این آمادگی در نیروهای مسلح کشور از جمله ارتش جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که با رصد مستمر نیروهای کشور. مرزها می تواند کوچکترین تهدیدی را از جانب دشمنان در کسری از بین ببرد. آنها در عرض چند ثانیه پاسخ خواهند داد.

سردار سرتیپ غلامعلیان در پایان تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران با رهبری دقیق ولایت فقیه در عرصه نظامی هیچ وابستگی به کشورهای خارجی ندارد و به قدرت بازدارندگی در دنیا دست یافته است و قطعاً دشمنان نیز هستند. از اتحاد بین نیروهای مسلح کشور بسیار می ترسم.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید