پیروزی فولاد در لالیگا مقابل پرسپولیس در روز تظاهرات سنگین و بارش کارت زرد + فیلم – اخبار فوتبال ایران – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، تیم های فوتبال خوزستان و پرسپولیس در دیدار رفت فینال هفته هفدهم لیگ برتر از ساعت 17:15 امروز (جمعه) در ورزشگاه شهدای فصل سرخپوشان تهرانی اهواز به مصاف هم رفتند.

تنها گل این دیدار را تورس، بازیکن جدید اسپانیایی تیم فولاد که از اوساسونا در لالیگا به این تیم آمده بود، در دقیقه 22 به ثمر رساند.

با وجود این باخت، پرسپولیس همچنان با 35 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد اما فاصله امتیازی سپاهان و سپاهان به دو امتیاز کاهش می یابد.

ترکیب بندی فولاد: کریستوفر کنت، مهدی شیری، ساسان انصاری، حمید بوحمدان، احسان پهلوان، روبرتو تورس، عارف آقاسی، محمدامین حزباوی، سعید وساعی (71- ایوب ولی)، سینا مریدی و سعید آقایی (85- وحید حیدریه).

ترکیب بندی پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه (71-علیرضا بابایی)، دانیال اسماعیلی فر (71-مهدی عبدی)، علی نعمتی (39-علی نعمتی)، مرتضی پورعلیگنجی، مهدی ترابی، میلاد سرلک، سینا اسدبیگی (71-کمال واقام نیا)، امیری، گئورگی گلسیانی و محمد عمری (89-فرشاد فرجی).

داور: قول اساسی

نیمه اول

دقیقه 22: ارسال دقیق احسان پهلوان به محوطه جریمه پرسپولیس توسط روبرتو تورس با یک شوت خوب از روی دروازه بیرانوند وارد دروازه شد تا اولین موقعیت خطرناک بازی با گل فولادی ها به پایان برسد.

تیم فوتبال پرسپولیس، تیم فوتبال خوزستان،

35 دقیقه: ارسال تورس روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر سعید آقایی به طرز خطرناکی از بالای دروازه بیرانوند گذشت.

دقیقه 38: شوت بی دقت امید عالیشاه از داخل محوطه جریمه توپ را بالای دروازه فولاد به فضا فرستاد.

بخش دوم

قبل از سوت نیمه دوم داور به دلیل اعتراضات فراوان روی خط بازی، جواد نکونام سرمربی فولاد را کارت زرد داد.

دقیقه 46: اشتباه عجیب بیرانوند در ادامه گل دوم فولادی ها را به ثمر رساند، اما گلسیانی ضربه پهلوان را از روی خط دروازه دفع کرد.

دقیقه 53مود دوانی فر بار دیگر به دلیل اعتراض یکی از اعضای کادر فنی فولاد کارت زرد نشان داد.

دقیقه 58: جواد نکونام که از ابتدای بازی در کنار زمین به تصمیمات داور معترض بود، با دریافت کارت زرد دوم از روی نیمکت کنار گذاشته شد.

دقیقه 62: این بار نوبت به یکی از بازیکنان نیمکت نشین فولاد رسید که برای اعتراض کارت زرد دریافت کند.

دقیقه 67: وحید امیری یک بازی هشدار دهنده دیگر دوبله شد.

دقیقه 77: داور به افشین پیروانی سرمربی تیم پرسپولیس هم کارت زرد نشان داد.

دقیقه 83: پاس های بلند پرسپولیسی ها در محوطه جریمه به دیاباته می رسد و نوبت این بازیکن با برخورد با مدافعان فولاد همراه می شود و داور دستور به ادامه بازی می دهد.

دقیقه 83: سهده نیا از کارت زرد داور در امان نماند.

90+3 دقیقه: ضربه ایستگاهی تورس توسط علیرضا بیرانوند متوقف شد.

90+4 دقیقه: بار دیگر توپ های بلند پرسپولیس به دیاباته می رسد اما این بار ضربه کناری این بازیکن در دستان کنت می افتد.

90+5 دقیقه: پاس خوب ترابی با ضربه سر پورعلیگنجی دروازه فولاد را به شدت تهدید کرد اما کنت توپ را به خوبی برگرداند تا فرصت خطرناکی در ثانیه های پایانی برای شاگردان گل محمدی از دست برود.

انتهای پیام/