دومین ضرر دانشگاه آزاد به پاس / دعوای مدیریت بیمه تعاون – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر ، هفته سوم سوپرلیگ کاراته باشگاه های کشور امروز جمعه 17 بهمن ماه در سالن دانشگاه آزاد شهر همدان برگزار شد که بیمه تعاون مجموع امتیازات خود را به 18 رساند و جای خود را در میز. شاگردان حسن روحانی ابتدا 26 بر 1 آوای رزم را شکست دادند و سپس 25 بر 3 “کان ذن ریو” را شکست دادند تا اولین شانس قهرمانی لیگ باشند.

شاگردان احمد صفی در تیم دانشگاه آزاد پس از شکست هفته گذشته مقابل تعاونی بیمه، این هفته مقابل پاس باخت تاتامی را ترک کردند تا با فاصله شش امتیازی از بالای جدول، امیدهای قهرمانی خود را کمتر از قبل ببینند. علیرضا کتیرایی، دارنده عنوان ملی سابق و مربی آینده کاراته ایران بار دیگر توانایی خود را در کار با جوانان آینده دار ثابت کرد. تیم پاس فراجا زیر نظر این مربی در همدان کار بزرگی انجام داد و با اینکه در کاتای تیمی تکراری نداشت و در بخش کاتا هفت امتیاز مقابل حریف از دست داد، در نهایت با درخشش جوانی خود، 16 برنده شد. 11 در کمیته

علی اکبر بختیاری، مهدی کیانی، میلاد بهمنی، امیرحسین فداکار و محمود نعمتی نفرات برتر پاس و عبدالله ولدی تنها کاراته کای دانشگاه آزاد بودند. پیروزی 2 بر یک بهمنی مقابل ذبیح الله پورشیب و پیروزی 8 بر صفر محمود نعمتی مقابل مجید نیکوهمت از شاخص ترین اتفاقات این دیدار فریبنده و دیدنی بود. پارسی ها پس از این بازی نیز “کان ذن ریو” را شکست دادند و با یک بازی کمتر 9 امتیازی شدند و به رده سوم جدول صعود کردند.

در دیگر مسابقات رائد دفاع هوایی در دو بازی رفت و برگشت “کان ذن ریو” را شکست داد.

بیمه تعاون با 18 امتیاز رتبه اول را دارد. دانشگاه آزاد با 12 امتیاز در رتبه دوم قرار دارد. پدافند هوایی رعد با شش بازی و 9 امتیاز، پاس فرجا با 4 بازی و 9 امتیاز سوم و چهارم هستند.