عنایتی: می توانستیم هوادار را ببریم/ به آینده امیدوار بودم

به گزارش خبرگزاری فارس از خوزستان، رضا عنایتی در نشست خبری پس از تساوی بدون گل مسجد سلیمان مقابل هواداران اظهار داشت: قبلا هم گفته بودم بازی بسیار سختی در پیش داریم. من اطلاعات خوبی در مورد تیم هواداران داشتم. ما شانس برد داشتیم چون موقعیت های خوبی داشتیم اما بار روحی و روانی که چند هفته است بر دوش تیم ماست اجازه نداد نتیجه بهتر از تساوی بگیریم اما به آینده امیدواریم.

وی ادامه داد: امروز داور کمی توجه تیم ما را به خود جلب کرد. وضعیت ما به همان اندازه بد است و قرار نیست داور روی آن تاثیر بگذارد. توپ در یک قدمی داور به دست بازیکن حریف رسید و او پنالتی دریافت نکرد. سوت هایی زده شد که باعث ناراحتی تیم ما شد. تحت تاثیر روحیه قرار نگیرید، زیرا تیم نفت فرم خود را پیدا می کند و جریان را تغییر می دهد. امیدوارم این اتحاد و همدلی ایجاد شده در 13 فینالی که تا پایان فصل داریم ادامه داشته باشد و حتی اگر کار سختی باشد، ماندن در لیگ را جشن بگیریم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره خوب بودن خط دفاعی این تیم و مشکل داشتن خط حمله در گلزنی گفت: قدم به قدم پیش برویم. تعداد گل های خورده عجیبی در لیگ داریم و برای من نویدبخش بود که امروز گل نزدیم و این می تواند پیشرفت خوبی برای ما باشد. خط حمله هم درست می شود چون بازی هایی داریم که اگر خط فکری ما را بشناسند بهتر جواب می دهد. 2، 3 بازیکن دیگر به تیم ما اضافه خواهند شد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید