استعفای شهردار میاندوآب/ سرپرست جدید شهرداری انتخاب شد – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر، در دومین جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر میاندوآب عصر چهارشنبه با حضور اصغری پور معاون عمرانی فرمانداری از کارکنان رسمی شهرداری میاندوآب برگزار شد. ، در پی استعفای بابک شهردار سابق این شهر به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری میاندوآب در این جلسه با بیان اینکه ژست کودکانه اتحادیه اروپا در خصوص بدنه پاسداران را محکوم می کند، گفت: شورای شهرداری همانطور که از نامش پیداست یک تجمع است. نمایندگان منتخب مردم و مشورت در مورد مسائل شهری.

ناصر سلمان زاده افزود: وظیفه اعضای شورا که با رای مردم انتخاب شده اند سنگین است و باید نسبت به اعتماد مردم احساس وظیفه و تکلیف کنند و مسائل خصوصی وارد شورا نشود.

وی گفت: اعضای شورای شهر باید به تعهدات قانونی خود عمل کنند و با وجود اینکه استعفای شهردار پذیرفته شده است، باید در اسرع وقت نسبت به انتخاب شهردار جدید توجه ویژه داشته باشند.

سلمان زاده با قدردانی از تلاش های بابک سابق برای تصدی پست شهرداری میاندوآب، ادامه داد: شورا باید برای انتخاب شهردار جدید تلاش کند چرا که پیش بینی می شود به زودی بودجه شهرداری برای سال آینده مشخص شود.

وی همچنین افزود: انتخاب سرپرست شهرداری نباید انتخاب شهردار را به عنوان وظیفه اصلی شورای شهر به تاخیر بیندازد چرا که شهردار باید برای پیشرفت شهر و تسهیل در امور مردم انتخاب شود. . .

اصغری پور برای دومین بار به عضویت شورای ششم و در چند سال گذشته چهار بار به عنوان سرپرست شهرداری میاندوآب انتخاب شد که رکورددار مدیریت شهرداری میاندوآب است.

بابک پیر به مدت 13 ماه کاسب شهرداری میاندوآب بود و 10 بهمن ماه جاری از سمت خود استعفا داد.