محل نصب اشعه ایکس پایانه مرزی ایکس به پیمانکار واگذار شد – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر، پیمان آرام در بازدید بازرس کل استان از نقاط مختلف پایانه مرزی سارو بر همکاری تمامی دستگاه های دست اندرکار این پایانه مرزی به منظور تسهیل در تردد کامیون ها تاکید کرد. و مسافران افزود: به منظور ارائه خدمات بهتر و بیشتر، طرح کلی مطالعات پایانه مرزی سرو از مهرماه امسال به مشاور محول شد و پس از تحویل مشاور در دی ماه سال جاری، این طرح به تصویب هیأت سازماندهی رسیده و به کلیه سازمانهای عضو هیئت سازماندهی ابلاغ شده است.

وی گفت: افزایش 33 هزار متری طرح جامع توسعه پایانه مرزی سرو نیز با کار گروه زیرساخت و اداره کل منابع طبیعی استان محقق شد و مدارک وی به دستگاه های ذی صلاح ارسال شد.

آرامون ادامه داد: برای نصب دستگاه ایکس ری 3 هزار متر مربع پیش بینی شده بود که 6 میلیون متر مربع آن تسطیح و تسطیح و به پیمانکار تحویل داده شد و اقدامات لازم برای اخذ مجوز و انشعاب انجام و در مراحل پایانی

وی با اعلام برآورد هزینه 10 میلیارد تومانی برای احداث دیوار در طرح جامع توسعه این پایانه مرزی، گفت: این پروژه به همراه پروژه نصب دستگاه ایکس ری نیز در دستور کار قرار دارد و پس از آن تصویب مطالعات آن در شورای سازمان در اسرع وقت اعلام و راه اندازی خواهد شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ابراز امیدواری کرد: با تکمیل پروژه های طرح جامع توسعه پایانه مرزی سارو شاهد رونق بیشتر این پایانه مرزی و افزایش مبادلات مرزی باشیم.

پیمان آرام مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی به همراه روح الله محبوبی بازرس کل استان از نقاط مختلف پایانه مرزی سورو در شهرستان ارومیه بازدید و در جریان آخرین وضعیت این پایانه مرزی و توسعه کلی آن قرار گرفت. طرح.