مسئولان و نمایندگان استان قزوین به حمایت از شمس آذر فکر کنند – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر سعید دقیقی، بعدازظهر چهارشنبه پس از تساوی مقابل دریا بابل در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مستحق برد بودیم، گفت: در نیمه اول صحنه های زیادی روی دروازه حریف داشتیم اما برنمی گشت. به یک هدف.”

وی با بیان اینکه پنالتی ما در دقیقه 8 صددرصد گرفته نشد، افزود: این پنجمین یا ششمین اشتباه تیم ما است و تاکنون در این بازی ها صحنه ای را نداشته ایم که داور به نفع ما عمل کند و این دلیل دارد. صحنه جریمه نشد

سرمربی تیم شمس آذر قزوین ادامه داد: چندین بار در زمین داوری شکست خورده ایم اما کیفیت بازی ما باعث شده تا اینجا موفق شویم.

او گفت ما موقعیت های بی شماری داشتیم اما آنها به گل تبدیل نشدند و حتی وقتی 10 شد هیچکس ما بهترین تیم زمین بودیم و باید به تیم حریف تبریک بگویم که با انگیزه بودند و برنامه داشتند.

زهیحی ادامه داد: از بازیکنان تعویضی گلایه داریم که وقتی وارد زمین می شوند باید کیفیت تیم بهتر شود تا اینکه شاهد افت کیفیت تیم باشیم.

وی با تشکر از تماشاگرانی که در دمای زیر صفر در ورزشگاه حضور داشتند، بیان کرد: از مردم قزوین انتظار داریم بسیار پربارتر و با قدرت از تیم حمایت کنند.

شمس آذر سرمربی با بیان اینکه انتظار ما از مسئولان بسیار بیشتر است، گفت: هیچ پیگیری و تمرینی از سوی نمایندگان مجلس برای حل مسائل باشگاهی ندیده ایم.

وی در پایان یادآور شد: انتظار ما از اعضای شورای شهر و شهرداری بیشتر است و زمانی که تیمی متعلق به یک شهر باشد انتظار حمایت بیشتری داریم.