فعالیت 360 نفر از اعضای متخصص دانشگاه لرستان – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین میرزایی نجفقالی در جلسه پرسش و پاسخ مدیران مدارس سمپاد آموزش و پرورش استان لرستان ظرفیت ها و توانمندی های مختلف دانشگاه لرستان از جمله وجود آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی را تشریح کرد.

وی ادامه داد: دانشگاه لرستان دارای حدود 360 استاد متخصص در رشته‌های مختلف است که بر اساس گسترش همکاری‌های فرابخشی بین دانشگاه و اقشار مختلف جامعه، ظرفیت بسیار خوبی برای پیشرفت کل استان است.

مدیر استعدادهای درخشان دانشگاه لرستان از بخش های مختلف آموزشگاه نسل اول استعدادهای درخشان فرزانگان بروجرد بازدید و با مدیران، معلمان و دانش آموزان این مدرسه گفتگو کرد.

در این بازدید دانشجویان درخواست کردند دوره های آموزشی علمی، کارگاه ها و سمینارهایی با موضوعاتی مانند انیمیشن، برنامه نویسی، میکروبیولوژی، بیوتکنولوژی، سلول های بنیادی، اعتماد به نفس و گفتگو، نجوم و انرژی های نو توسط دانشگاه لرستان برگزار شود. از دانش آموزان با استعداد .

رئیس گروه استعدادهای درخشان دانشگاه لرستان نیز قول داد پس از دریافت مجوزهای قانونی تمام تلاش خود را برای پاسخگویی به سوالات دانشجویان انجام دهد.

در این نشست سپهوند کارگردان سمپاد آموزش و پرورش استان لرستان و رحمان کلانتری معاون امور نخبگان بنیاد نخبگان استان لرستان نیز حضور داشتند.