اطاعت از رهبری باید در بین مسئولان نهادینه شود

به گزارش خبرگزاری فارس از گناباد، حجت الاسلام برهان باقری در مراسم تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در ارتش ناحیه گناباد با تاکید بر اینکه عمل به فرامین مقام معظم رهبری دلیل موفقیت در همه بخش هاست، گفت: یکی از دلیل موفقیت ارتش و بسیج، پذیرش پست استانداری و رعایت دستورات هدایتی است، این سوال باید در همه دستگاه ها مطرح شود.

وی با تاکید بر اینکه ولایت فقیه و احترام به فرامین مقام معظم رهبری باید در بین مردم و مدیران جامعه نهادینه شود، گفت: دولت سیزدهم تحقق منویات رهبری را از رویکردهای مهم فعالیت خود قرار داده است و ظرف یک سال و یک سال نیمی از آغاز فعالیت خود را علیرغم انبوه مشکلات و بحران های اقتصادی به جا مانده از دولت قبل به خوبی انجام داده است.

نماینده ولی فقیه امام رضا (ع) گفت: در ابتدای کار، دولت شروع به حفاری خرابه های حوزه اقتصادی کشور که در دولت قبل ایجاد شده بود، کرد و هم اکنون در حال ساخت و ساز است. بنیاد در این زمینه برای حل مشکلات و مشکلات».

وی بیان کرد: در اغتشاشات و اغتشاشات امسال، دشمنان، مقام معظم رهبری را به عنوان رکن اصلی انقلاب اسلامی هدف قرار داده اند، زیرا همانطور که استکبار جهانی و حامیان آن به صراحت گفته اند، تا زمانی که مرجعیت در راس امور است، نمی توانند عمل کنند. نظام جمهوری اسلامی به اهداف خصمانه خود برسند و کشور را مانند دوران استبداد غارت کنند.

باقری گفت: حضرت آیت الله خامنه ای با درایت خود نظام جمهوری اسلامی را به خوبی رهبری می کنند و در این زمینه چیزی کم نگذاشته اند و وظیفه آحاد جامعه پذیرش ولایت و عمل به دستورات معظم له است.

در پایان حجت الاسلام عباس عبداللهی به عنوان نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج گناباد معرفی و از خدمات حجت الاسلام محمد میرزایی قدردانی شد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید