تندروان: انتظار بازی سختی را داشتیم/ والیبال یزد ثروتمند شد

محمدرضا تندروان سرمربی تیم شهداب یزد پس از پیروزی تیمش مقابل فولاد سیرجان در گفت وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: باید به بازیکنانم، تیم شهداب و کادر فنی تیمم تبریک بگویم و خسته نباشید. از تیم مقابل هم باید گفت تا آخر جنگیدند.

وی افزود: از قبل پیش بینی کرده بودیم که بازی سختی خواهیم داشت زیرا مقابل تیم قدرتمندی بازی می کنیم و حتی بازیکنان تعویضی که وارد زمین شدند کیفیت خوبی داشتند و ما را تحت فشار قرار دادند و خوشحالم که توانستیم در این بازی پیروز شویم. خانه حریف .

شهداب سرمربی یزد درباره تیم فولاد گفت: تیم فولاد سیرجان یکی از تیم های خوب لیگ است و بعد از 2 سال دوباره در این سالن بازی کردیم و به عنوان سرمربی تیم سابق آمدم و خیلی خوشحالم که می بینم. باز هم هواداران گرم سیرجانی.”

تندروان با بیان رشد والیبال یزد گفت: باید از تماشاگران یزدی تشکر کنم که مسافت زیادی را طی کردند و به اینجا آمدند تا ما را تشویق کنند و این نشان می دهد که والیبال در یزد ثروتمند شده است و خوشحالم. امیدوارم ادامه داشته باشد.

سرمربی سابق فولاد سیرجان درباره احساس خود پس از پیروزی مقابل تیم سابقش گفت: به عنوان مربی در هر تیمی که کار می کنم باید تعهد کامل خود را به این تیم داشته باشم و تیم فولاد سیرجان تیم قابل احترامی است و توانسته است سرمایه گذاری خوبی در والیبال است که امیدوارم ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/3763/ب
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید