حمله ترکیبی دشمن باید با حمله پیشرفته و مستمر مقابله شود – خبرگزاری مهر ایران و جهان.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر کی پور روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان تربت حیدریه اظهار داشت: از ابتدای انقلاب اسلامی جنگ مستمر و مستمری وجود داشته و اساس این جنگ ها فتنه و فتنه است. شکل ترکیبی آن است و هدف آن حذف پایه های مادی و نرم افزاری است.» این یک انقلاب است و بنابراین حمله ترکیبی دشمن باید با حمله پیشرفته و مستمر پاسخ داده شود.

فرماندار تربت حیدریه گفت: دشمن جنگ است ناتمینفاق و تحول فرهنگی بدنبال فتنه و نابودی باورها و اعتقادات است، لذا وقتی فضا غبارآلود شد دشمن از هر حربه ای استفاده می کند، بر این اساس باید با فتنه مقابله کنیم و گذشته را معیار امروز قرار ندهیم چرا که تاریخ ثابت کرده است که هرکس نسبت به گذشته خود مغرور باشد سرنوشت دیگری برای خود رقم می زند.

وی تصریح کرد: از ابتدای انقلاب اسلامی جنگی مستمر و مستمر وجود داشته و اساس این جنگ ها فتنه و شکل ترکیبی آن بوده و هدف آن حذف پایه های سخت افزاری و نرم افزاری انقلاب و بر همین اساس است. ، حمله ترکیبی دشمن باید با حمله رو به جلو و مداوم مقابله شود.

کی پور افزود: یکی از محورهای جنگ ترکیبی سوء ظن است و وقتی اسم مستعاری وارد جامعه می شود درک حقیقت برایش سخت است و دشمنان نسبت به اصل نظام و انقلاب شبهه ایجاد می کنند، بنابراین یک جوان مردی که فاقد تجربه سیاسی است پرونده دارد و این جوان به مراحل بعدی فرستاده می شود، بنابراین این جنگ فرهنگی مستلزم کار فرهنگی مستمر و پربار است.

فرماندار تربت حیدریه گفت: دشمن در جنگ مادی است که یگان های نظامی با مبانی دینی و اعتقادی انقلاب دارند. با آمده تا مروجان اندیشه ائمه انقلاب را هدف قرار دهد، البته این القاب و انتساب ها تاثیری ندارد و این اتفاقات بارها و بارها تکرار می شود و مهم این است که برای ایمان اتفاقی افتاده است. مرد سقوط نکن

وی بیان کرد: در جنگ نرم افزاری، دشمن اعتقادات و اعتقادات را هدف گرفته است و زمانی که مبانی دینی و احکام دینی بسته شود، جریان اندلس این خود را در تاریخ تکرار می کند، بنابراین ما شاهد بودیم که دشمن دهه 80 را در شورش های اخیر به میدان آورد.

کی پور بیان کرد: شرط مواجهه با نظام سلطه، مغرور نبودن به اعمال گذشته است و باید با استفاده از روش های نوین نظام سلطه با قدرت برتر، راه نورانی ائمه انقلاب را ادامه دهیم و این امر خواهد بود. با اراده های محکم و استوار به دست می آید.

فرماندار تربت حیدریه گفت: اغتشاشات اخیر یک جنگ و احزاب ترکیبی بود که از اول انقلاب همه دنیا یک طرف و جمهوری اسلامی یک طرف بودند و در مرکز مبارزه با آن قرار داشتند. این فعالیت ها. خنثی کردن مکر دشمنان نیروهای امنیتی و اطلاعاتی در کنار مردم.

وی خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی گفت: آنها باید به 100 درصد اهداف سازمانی خود برسند که اصلی ترین آن خدمات و رضایت مردم است و مدیری که نتواند رضایت مردم را جلب کند در سبک و ویژگی های نظام اسلامی حتی مسئول نیست. اگر نتواند کسب و کاری راه اندازی کند. آهسته با بیانی شیوا و آرام صحبت کنید.

طبق قانون، دستگاه های اجرایی باید نوع پوشش کارکنان خود را کنترل کنند

حجت الاسلام سید محمد معالمی امام جمعه تربت حیدریه نیز گفت: دستگاه های اجرایی باید به موضوع حجاب توجه ویژه داشته باشند و هیچ دستگاهی نسبت به پوشش نامناسب کارکنان خود بی تفاوت نباشد و این یکی از موازین قانونی است. تعهدات هر دستگاه اجرایی

امام جمعه تربت حیدریه افزود: برخی از دستگاه ها ممکن است تحت نظارت بخش خصوصی باشند و این دستگاه نیز باید از نظر پوشش طبق مقررات نظارت کامل داشته باشد.
دشمن با ترور فکری و فرهنگی به دنبال تسخیر قلب جوانان است.

دشمنان انقلاب با ترور فکری به دنبال تسخیر قلوب پاک جوانان هستند.

سرهنگ پاسدار احمد ناصری محد فرمانده ناحیه تربت حیدریه نیز گفت: دشمنان انقلاب اسلامی با رعب و وحشت فکری و فرهنگی به دنبال تسخیر قلوب پاک جوانان هستند لذا این ماموریت بر همگان واجب است که در هر کجا که هستند در نظر داشته باشند. خدمت کنید، این مکان مرکز جهان و تلاش برای مقابله با این نوع تروریسم و ​​امام راحل قبل از هر چیز برای دفاع و حمایت از انقلاب و استقرار نظام اسلامی، قلب جوانان است. به دست آمده و عصر مبارزه و عشق را پایین آورد تا بتواند پیروز شود الفتوحی مثل خرمشهر

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه گفت: امروز دشمن دل های پاک را در تروریسم فرهنگی می جوید. چوانان بنابراین هر جا خدمت می کنیم را ما باید آن را مرکز جهان بدانیم و برای مبارزه با تروریسم فرهنگی تلاش کنیم.

وی همچنین به تروریسم فکری دشمن اشاره کرد و افزود: تروریسم فکری به این معناست که باید مراقب حضور سکولارها در مساجد باشیم. خیلی ها هستند که فعالیت های دینی را خوب انجام می دهند، اما وقتی پای دفاع از انقلاب و نظام می آید، اعلام می کنند که ما سیاسی نیستیم».