افتتاح پروژه عمرانی بیش از 3 میلیارد ریال در سنندج – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، حسن عسکری روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری سنندج، قطعنامه اتحادیه اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را محکوم کرد و گفت: پارلمان اتحادیه اروپا یک نهاد تشریفاتی و صادرکننده این گونه مصوبات است. صرفا تشریفاتی و نقض اراده است.» راسخ بدن نمی‌سازد.

وی با تاکید بر اینکه مهار حملات تروریستی در غرب آسیا و نابودی دولت اسلامی مرهون خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، گفت: انتشار قطعنامه اتحادیه اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. یک رکورد شرم آور دیگر در تاریخ اروپا

وی به جنگ جهانی دوم و کشته شدن 85 میلیون انسان بی گناه در آن جنگ اشاره کرد و گفت: در آن جنگ تنها 50 میلیون کشته غیرنظامی بودند.

فرماندار سنندج همچنین توهین سوئد به قرآن را توهین بزرگی به همه ادیان الهی دانست و افزود: بی احترامی و توهین به قرآن نابخشودنی است و آن را محکوم می کنیم.

عسگری با تاکید بر اینکه در آستانه دهه فجر هستیم، افزود: در دهه مبارک فجر امسال 151 پروژه با اعتبار 305 میلیارد تومان در شهر سنندج به بهره برداری می رسد.

وی یادآور شد: این پروژه ها نسبت به 85 پروژه در سال گذشته و 115 میلیارد تومان اعتبار، رشد چشمگیری از نظر تعداد پروژه ها و اعتبارات را تجربه کرده اند.

فرماندار سنندج تعهد اشتغال شهرستان سنندج را هشت میلیون و 300 شغل عنوان کرد و گفت: از این میزان تاکنون 7 میلیون و 500 شغل محقق شده است.

عسگری خاطرنشان کرد: بیش از 90 درصد سهمیه استخدامی در شهرستان سنندج در سال جاری محقق شده است.

عسگری به مقوله تامین مسکن در شهر سنندج اشاره کرد و گفت: تاکنون ساخت 3200 واحد مسکونی آغاز شده و سال آینده به بهره برداری می رسد.

به گفته وی، سه هکتار زمین برای ساخت مسکن ملی اختصاص یافته و مراحل کار در حال انجام است.

عسگری با اشاره به اینکه در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب و ایام دهه فجر هستیم، تاکید کرد: همه دستگاه ها موظف هستند برای اقشار مختلف مردم برنامه های فرهنگی و اجتماعی ویژه ای برنامه ریزی کنند.

وی همچنین حضور پرشور و حداکثری مردم در راهپیمایی 22 بهمن سال جاری را مورد تاکید قرار داد و گفت: حضور مردم در این راهپیمایی موجب خنثی شدن توطئه های دشمنان می شود.