حضور اولین کاوشگر در نمایشگاه کار در راستای جذب نخبگان – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، پنجمین «نمایشگاه کار» از امروز چهارشنبه 5 بهمن ماه 1401 با حمایت همار آل و با حضور شرکت های تابعه آن از جمله «کسب و کارهای هوشمند همراه» و … برگزار می شود. «آکادمی همراه» در مجموعه نمایشگاهی. برج میلاد آغاز به کار کرده و تا ۷ بهمن پذیرای کارجویان و علاقه مندان به فعالیت در صنعت ارتباطات و ورود به دنیای دیجیتال است.

نمایشگاه کار رویدادی است که در آن معتبرترین سازمان ها پیشنهادات شغلی خود را ارائه می دهند. در پنجمین نمایشگاه شغلی، کارجویان و داوطلبان می توانند از ساعت 9:30 الی 17 با حضور در غرفه همراه اول در محل دائمی نمایشگاه های برج میلاد (سالن B) با مدیران جذب و استخدام اپراتور برتر تلفن همراه کشور به صورت مستقیم دیدار کنند. شماره 93) انجام دهید

بر این اساس کارجویان می توانند در طول نمایشگاه کار از غرفه همراه اول به عنوان رکورددار سرعت اینترنت در ایران بازدید کرده و از شرایط استخدام در شرکت موبایل مطلع شوند. بنگاه هوشمند توسعه دهنده محصولاتی مانند «همراه من» و «همراه من» اپلیکیشن‌های همراه من. «Uano» یا آکادمی همراه که مسئولیت آموزش، توسعه و توانمندسازی منابع انسانی در اکوسیستم دیجیتال را بر عهده دارد، فرصت‌های شغلی موجود را نیز بررسی می‌کند.

در این رویداد، “آکادمی محرم” ضمن ارائه فعالیت های خود در زمینه آموزش و پرورش، ایستگاه های کاری موجود خود را برای جذب نیروهای توانمند و واجد شرایط ارائه می دهد. شرکت “با کسب و کارهای هوشمند” نیز به صورت آنلاین با استخدام برای فرصت های شغلی موجود خود که از طریق لینک درج شده است. careers.ebcom.ir موجود است، از داوطلبان رزومه دریافت می کند.

گفتنی است اولین آکادمی همراه با هدف همراهی نخبگان، فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع مختلف از فرصت های ویژه کارآموزی خود در «نمایشگاه کار» از دانشگاه علم و صنعت بهره برد.