خداداد: هفته گذشته با بهترین ترکیب خود بازی می کنیم – خبرگزاری مهر ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، بهزاد خداداد با اشاره به هفته پایانی رقابت های لیگ برتر تکواندو گفت: در هفته گذشته دو دیدار مقابل تیم های دانشگاه آزاد و پالایش نفت آبادان داریم و تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین رقابت را ارائه دهیم.» البته برخی از کادرفنی ما مصدوم هستند و در انتخاب ترکیب تیم اصلی مشکل داریم.

وی در مورد اینکه آیا از ترکیب دوم خود مقابل پالایش نفت استفاده خواهید کرد یا خیر، گفت: تکواندوکاران می دانند که بهزاد خداداد فقط در تلاش است تا در هر مبارزه ای پیروز شود و بس. اینکه ما یک خانواده نفتی هستیم دلیلی بر این ادعاها نیست. من و دکتر افشار اعتبار خود را به این سوالات نمی دهیم. از ابتدای فصل ثابت کردیم که هر نامی که تیم مقابل باشد، بهترین بازیکنانمان را در ترکیب قرار داده ایم.

دارنده دو مدال طلا و نقره جهان افزود: لیگ 1401 را با جوانانی آغاز کردیم که بی شک در آینده تکواندو ایران حرف های زیادی از آنها خواهیم شنید. در مقابل تیم های رقیب اگر بدشانسی نبود، نتایج متفاوت بود و شرایط بهتری در جدول داشتیم. هدف ما کمک به تکواندوست است، با این حال به دنبال لیگ سال آینده هستیم تا بتوانیم با یک تیم رقیب رقابت کنیم.

خداداد در پایان گفت: در مجموع از عملکرد تیم خود راضی هستیم. در برخی اوزان جوانان ما عالی به نظر می رسید و در برخی اوزان نقاط ضعفی داشتیم.