افزایش منابع خرد با استفاده از ظرفیت کارت هواداران دو تیم محبوب سرمایه – اخبار سازمان ها و شرکت ها – تسنیم بازار

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، دکتر رحیم طاهری با اعلام این خبر افزود: با استقبال خوب هواداران استقلال و پرسپولیس از کارت هواداران بانک شهر، پیش بینی می شود تعداد نمایش کارت های هواداران در شعب بانک ها بیش از پیش افزایش یابد. ماه آینده

طاهری با تاکید بر امضای تفاهم نامه همکاری بانک شهر و دو تیم پرطرفدار پایتخت گفت: تاکنون و با توجه به زمان اندک حدود 12 هزار کارت برای هواداران استقلال و پرسپولیس از زمان انقضای این تفاهم نامه صادر شده است.

وی گفت: شعب بانک شهر از این پس باید آمادگی کامل برای ارائه خدمات به همه شهروندان به ویژه حامیان دو تیم پرطرفدار پایتخت داشته باشند و به جذب منابع اندک توجه ویژه داشته باشند.

قائم مقام مدیرعامل بانک شهر با بیان اینکه کارت هواداران یکی از راه های درآمدزایی و افزایش درآمد پایدار برای پرسپولیس و باشگاه استقلال است، گفت: شعب بانک شهر نیز باید از این فرصت استفاده کنند و منابع خود را افزایش داده و شبکه خود را گسترش دهند. مشتریان

طاهری با اشاره به اینکه کارت هواداران بانک شهر شامل مزایا و خدمات مالی و بانکی مناسب برای هواداران دو تیم پرطرفدار پایتخت است، افزود: هواداران می توانند از مزایایی مانند دریافت سود، دریافت تسهیلات بر اساس میانگین حساب و انواع مختلف برخوردار شوند. خدماتی برای بهره مندی از بانکداری حضوری و حضوری.

قائم مقام شعب بانک شهر در پایان گفت: همچنین امکان افتتاح حساب و دریافت غیر حضوری کارت هواداران از طریق نرم افزار «ماهراه شهر پلاس» و ارسال به تمامی مناطق از کشور وجود دارد.

انتهای پیام/