محدودیت‌های ترافیکی از چهارشنبه تا شنبه در جاده‌ها اعلام شد – خبرگزاری مهر ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ احمد شیرانی در تشریح محدودیت های ترافیکی روز چهارشنبه 5 بهمن لغایت شنبه 8 بهمن گفت: تردد موتورسیکلت ها از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 5 بهمن تا ساعت 6 صبح روز شنبه 8 بهمن ماه از کرج – چالوس محدود می شود. ، هراز. ، محور فیروزکوه و تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با بیان اینکه تردد موتورسیکلت های پلیسی و امدادی برای انجام ماموریت های لازم در مسیر تردد مجاز مانعی نخواهد داشت، خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 24 روزهای چهارشنبه و پنج شنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از کرج (میدان امیرکبیر) و تهران یک طرفه خواهد بود. -بزرگراه شمال به مرزن آباد از ساعت 16 الی 24 همان روز.

وی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 12 روز جمعه 7 بهمن ماه از کرج و ابتدای اتوبان تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در صورت اطلاع ماموران پلیس راه در تردد انواع خودرو از ساعت 16 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه می باشد.

شیرانی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 22 روز جمعه 7 بهمن ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع است و در صورت اعلام پلیس راهور، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 22 همان روز انجام می شود. ممنوع خواهد شد در مسیر رودهان (محدوده مشا) یک طرفه خواهد بود، خاطرنشان کرد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس همواره ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا تردد کلیه تریلرها همچنان ممنوع است و گفت: تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 13:00 ادامه دارد. ساعت 12 صبح روز چهارشنبه 5 بهمن ماه و همچنین از ساعت 6 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه هراز ممنوع است.

وی با بیان اینکه تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 7 الی 23 روزهای پنجشنبه و جمعه در محور یاسوج – اقلیدس ممنوع است، تصریح کرد: محورهای یاسوج – اصفهان. و جاده یاسوج – شیراز به عنوان محور جایگزین می شود. .

شیرانی در پایان گفت: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و در صورت عادی بودن وضعیت تردد، با هماهنگی انجام شده، اجرای محدودیت ها کامل تلقی می شود.