جریان انقلابی باید گل سرسبد ایجاد نشاط در جامعه باشد – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام محمد عبادی زاده پیش از ظهر چهارشنبه در دیدار مسئولان نهاد نمایندگی قانونی استان هرمزگان با روسای دانشگاه های استان هرمزگان که در دفتر امام جمعه بندرعباس برگزار شد، با اشاره به اینکه اینکه جامعه امروز نیاز به نشاط دارد: حزب الهی و جریان انقلابی باید پرچمدار ایجاد نشاط در جامعه باشند و فکر نکنند که نه تنها پرچم عزا را به دوش بکشند، بلکه پرچم شادی را نیز به اهتزاز درآورند.

وی با اشاره به هزینه های تحمیل شده به جوانان به عنوان یکی از موانع اصلی ازدواج گفت: ترویج فرهنگ ازدواج آسان باید در دستور کار قرار گیرد تا مردم آگاه باشند که با هزینه کمتری می توانند ازدواج کنند.

نماینده فقیه استان هرمزگان گفت: باید مشوق های لازم برای کاهش سن ازدواج برای جوانان در نظر گرفته شود; زیرا بخشی از آسیب های اجتماعی جامعه ناشی از افزایش سن ازدواج است.

حجت الاسلام عبادی زاده گفت: تاکید رئیس جمهور بر موضوع ازدواج دانشجویی اهمیت این موضوع را نشان می دهد و مسئولان استانی و کشوری نیز باید زمینه های لازم را برای تحقق این هدف فراهم کنند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با بیان اینکه باید خوابگاه های متاهل افزایش یابد، خاطرنشان کرد: ازدواج در دوران دانشجویی خود سطح توقعات را پایین می آورد و به ترویج ازدواج آسان کمک می کند به همین دلیل زمینه ازدواج دانشجویی باید تسهیل شود.