نیروهای اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توطئه های دشمنان را خنثی کردند – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر، گروهبان نعمان غلامی فرمانده دانشگاه افسری آموزش و پرورش امام حسین(ع) صبح امروز در نشست خبری تشریح برنامه های چهلمین سالگرد شهادت سردار سرلشکر حسن باقری و شهدای انقلاب برگزار شد. اطلاعات سپاه گفت: دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) برای ادامه راه شهدا باید زندگی قدیمی های دفاع مقدس را بیاموزند. لذا با پیشنهاد دانشجویان مقرر شد این دانشگاه میزبان گرامیداشت سالروز شهادت شهید حسن باقری باشد. دشمنان همواره از فعالیت‌های سپاه و اطلاعات سپاه ناراضی هستند چرا که توطئه‌های پیچیده آنها را در مرحله اول انقلاب شناسایی و خنثی می‌کند و پیچیده‌ترین توطئه‌های اخیر مانند جنگ ترکیبی دشمنان را شکست می‌دهد.

وی افزود: تشکیل ارتش جهانی مستضعفان یکی از دستاوردهای دفاع مقدس است. هر یک از 2300 دانشجوی این دانشگاه یک روز را به نام شهید باقری روزه گرفتند و از سوی دیگر دانشجویان این دانشگاه 600 اثر فاخر مربوط به شهدای عملیات سپاه را تولید کردند.

در ادامه این نشست خبری سردار کوچکی رئیس پژوهشکده اطلاعات دفاع مقدس سپاه گفت: پژوهشکده اطلاعات دفاع مقدس سپاه در سال های اخیر تلاش های زیادی انجام داده و توانسته اطلاعاتی در مورد اردوگاه ها جمع آوری کند. و هوش آنها فعالیت در قالب 50 پروژه قابل استفاده امروز باید قطب های علمی و دانشگاهی راه اندازی شود.

وی ادامه داد: دستاوردهای موسسه اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می تواند دانشجویان و دانش پژوهان ما را با خلاقیت ها و تجربیات غنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آشنا کند و در روز بزرگداشت روز شهدای اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شاهد بخشی از این اثر تولیدی برای نسل جدید با شهید حسن باقری و شهدای ایشان خواهیم بود با اطلاعات ارتش آشنا شوید.

وی گفت: موسسه اطلاعات دفاع مقدس سپاه با بیش از 7 هزار نفر از پیشکسوتان اطلاعات سپاه ارتباط دارد که می تواند منجر به جمع آوری اطلاعات غنی اطلاعاتی برای نسل جوان و مراکز شود.دانشمندان سپاه.

وی ادامه داد: سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تقدیم شهدا برای برقراری امنیت در کشور ادامه می دهد، به عنوان مثال در دو ماه گذشته در زاهدان که نشان می دهد فرزندان ایران در سازمان اطلاعات در جبهه هستند. خط روبروی دشمن و به دشمنان پیام عملی می دهند که حاضرند با چشمان باز با دشمنان این ملت و زمین مقابله کنند.

در ادامه این دیدار دوستان عزیز مسئولین موسسه شهید حسن باقری گفتند: در مجموعه ما 40 هزار اثر و سه هزار قاب عکس ثبت شده توسط شهید حسن باقری وجود دارد که بر اساس این آثار فیلم ایستاده در غبار تولید شد.

وی ادامه داد: تزکیه مردم یکی از ویژگی های شهید حسن باقری است چرا که شهید حاج قاسم سلیمانی می گفت بدون شهید باقری در سپاه نمی ماندم و زمین پدرم را آباد می کردم.