«در آغوش درخت» قرار بود در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآید

به گزارش خبرگزاری فارس، نسخه نهایی فیلم «در آغوش درخت» به نویسندگی و کارگردانی بابک خواجه پاشا و تهیه کنندگی سجاد نصرالهی نسب در تاریخ چهل و یکمین فیلم فجر تهیه و به دبیرخانه جشنواره ارسال شد. جشنواره نزدیک است

این فیلم اولین همکاری سازمان سینمایی سوره و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان محسوب می شود که روایتی دراماتیک، آتش زا و حداقلی از آخرین تلاش های یک خانواده در آستانه فروپاشی را به تصویر می کشد.

بابک خواجه پاشا در اولین تجربه فیلمسازی خود و در تداوم سینمای فرات تهران، داستان خود را در آذربایجان غربی جلوی دوربین برد تا داستانی شاعرانه و ترکی خلق کند.

همزمان با اعلام این خبر از آخرین تصاویر این فیلم نیز رونمایی شده است. جواد قامتی، مارال بنی آدم، روح الله زمانی، اهورا لطفی و رایان لطفی بازیگران «در آغس دارم» را تشکیل می دهند.

همچنین برای اولین بار خلاصه ای از این فیلم منتشر شده است که در شرح آن آمده است: «بحران پیچیده زندگی کیمیا و فرید، دوازده سال پس از ازدواجشان، دنیای زیبای فرزندانشان را ویران می کند. کودکانی که در زندگی فقط سادگی و مهربانی را می شناسند.»

سایر عوامل “در آغوش گرفتن درختان” عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: محمد فکوری، دستیار تهیه کننده: ایمان کرمیان، دستیار تهیه کننده: مهدی فتاحی، تدوین: حسین جمشیدی گوهری، آیدین پرژی، موسیقی: فردین خلطبری، طراح صحنه: امیر زاغری، طراح صحنه و لباس: رویا اکبرزاده، صداگذاری و آهنگسازی: محمدمهدی جواهری زاده صدابردار: مسیح حدپورسراج، گریم: بهمن ولی پور، مدیر تولید: جلیل اسماعیل زاده، جلوه های بصری: حسن ایزدی، جلوه های ویژه میدانی: ایمان کرمیان، بهزاد سلیمی، برنامه ریز: علیرضا سعید هارویان، دستیار کارگردان: بهمن ولی پور، منشی صحنه: مرجان تاجیک، عکاس: صمد قربان زاده، طراحی کمپین در آژانس تبلیغاتی سوره، مدیر کمپین: وحید محرابیان، تبلیغات: ملیکاسادات راد، روابط عمومی: زهرا دمزآبادی.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید