وعده فرمانده فرجا برای رفع برخی نگرانی های امنیتی مردم

به گزارش خبرگزاری فارس از نیشابور، سردار احمدرضا رادان در سفر به نیشابور گفت: همه ثروت ما مدیون خون شهدا و ایثار رزمندگان اسلام است و تا ابد مدیون رشادت ها و رشادت های این عزیزان هستیم.

وی با بیان اینکه برای رفع مشکلات و نواقص ساختاری فرماندهی انتظامی شهرستان نیشابور ابتدا باید مشکلات زیرساختی برطرف شود، افزود: با کمک رهبری اداری این شهرستان در نظر داریم مقداری از زمین های مازاد مالکیت را تغییر کاربری دهیم. توسط پلیس برای حل مشکلات زیرساختی

این افسر ارشد انتظامی کشور افزود: با توجه به ظرفیت و موقعیت نیشابور، این احتمال وجود دارد که مرکز آموزش افسری شهید مطهری این شهرستان با فراهم آوردن زیرساخت های لازم، به مرکز آموزشی قاب ها با ظرفیت چند نفر تبدیل شود. گردان ها .

وی گفت: در مجموعه فرماندهی نیروی انتظامی کشور آمادگی خود را برای رفع این نیاز اساسی شهرستان نیشابور با مساعدت شورای تامین و رهبری این شهرستان برای انجام اقدامات و حمایت های مالی و معنوی خود اعلام می کنیم.

رادان به هموطنان قول داد بخشی از دغدغه های مردم در حوزه امنیتی که مربوط به آنهاست تا قبل از سال جدید برطرف شود.

سردار احمدرضا رادان در سفر به نیشابور با حضور در گلزار شهدای بهشت ​​فضل بن شاذان به مقام شامخ شهدا به ویژه شهید احمدرضا رحمتی ادای احترام کرد و سپس از درمانگاه امام سجاد(ع)، مرکز تخصصی دندانپزشکی مهر متعلق به مرکز آموزش نیروی انتظامی و نظامی بازدید کرد. مطهری بازدید کرد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید