اجرای رایگان طرح لبخند احسان در شهرستان های دره شهر و ایلام

عزیزی معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان ایلام صبح امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در ایلام از اجرای رایگان طرح لبخند احسان در زاغه ماژین درهشهر خبر داد. شهرستان و شهرستان ایلام با همت بنیاد احسان گفت: این طرح به مدت یک هفته در شهرستان های مذکور اجرا می شود.

وی افزود: بیش از 12 دندانپزشک متخصص در اجرای این طرح در قطعه ماژین شهرستان های درشهر و ایلام مشارکت دارند.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام گفت: تمامی تجهیزات دندانپزشکی مورد نیاز در بخش ماژین شهرستان درهشهر و شهرستان ایلام به آدرس درمانگاه آتیه سازان در پنج راه جهاد نصب شده و هم اکنون در حال نصب است. پذیرش درخواست ها

عزیزی با اشاره به اینکه خدمات دندانپزشکی اعم از عصب کشی، ترمیم، استخراج، جرم گیری، روت، پرکردن، معاینه و اطفال با حضور متخصصین دندانپزشکی انجام می شود، خاطرنشان کرد: تمامی خدمات ارائه شده بر عهده بنیاد احسان ستاد اجرایی است. از فرمان امام. ) و کاملا رایگان است.

وی ادامه داد: هدف از اجرای این طرح ارائه خدمات رایگان به مردم مناطق محروم و محروم که دسترسی کمتری به حوزه پزشکی دارند است.

عزیزی گفت: طرح لبخند احسان با همکاری گروه جهادی امام رضا(ع) در منطقه محروم ماژین شهرستان دره شهر و گروه جهادی المهدی شهر ایلام به همت اداره احسان آغاز شد. بنیاد، ستاد اجرایی فرمان امام(ره).

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید