دیدارهای مشکوک در تعویض گل محمدی/تنها ابهام دیدار با استقلال – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، پایان زودهنگام جام جهانی 2022 قطر برای تیم ملی فوتبال ایران باعث شده تا ملی پوشان کشور همسایه پس از چند روز تعطیلی در خدمت تیم های باشگاهی خود باشند.

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران ترجیح داد 9 بازیکن از سه تیم باشگاهی لیگ برتر ایران را در جمع مسافران جام جهانی قرار دهد.

باشگاه های استقلال با سید حسین حسینی، ابوالفضل جلالی و رزبه چشمی و سپاهان از اصفهان با پیام نزاد و رامین رضاییان در جام جهانی حضور داشتند اما باشگاه پرسپولیس با حضور علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلیگنجی، وحید امیری و مهدی تودی بیشتر حضور داشتند. نخست وزیر ایران یک نماینده داشت بنابراین بازگشت آنها کمک زیادی به پیشبرد اهداف تیم ارتش سرخ برای احیای لیگ برتر خواهد کرد.

تعطیلات در تخت جمشید با حاشیه های اقتصادی

پرسپولیس با برتری یک بر صفر مقابل مس کرمان در جام جهانی 2022 به عنوان قهرمان به تعطیلات باشگاهی رفت تا رنگ آرامش را ببیند اما شروع تمرینات این تیم پس از چند روز استراحت همراه بود. با یک حاشیه

قرمزها تمرینات خود را از 21 نوامبر آغاز کردند، اما بدهی اندک باشگاه برای قراردادهای فصل جاری باعث شد که تیم دست به اعتصاب بزند و تمرین نکند. گل محمدی ناراضی از رفتار باشگاه به بازیکنانش حق داد و آنها را همراهی کرد تا نشان دهد از اتفاقات اخیر چندان راضی نیست.

دبی لغو شد، تهران فعال!

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در تعطیلات نیم فصل و همچنین شروع فصل اقدام کرد! او نتوانست شرایط برگزاری اردوی خارجی پرسپولیس در پاییز این فصل در دبی را فراهم کند تا این تیم در تهران اردو بزند و با تیم های مختلف بازی دوستانه انجام دهد.

کمیته انضباطی فعال شد

حول و حوش جام جهانی 2022 قطر با توجه به تمرکز تیم ملی فوتبال، در اردوی پرسپولیس سر و صدای زیادی به پا شد. این اعتصاب بهانه ای شد تا باشگاه پرسپولیس با امید عالیشاه و کمال صغدا نیا تماس بگیرد و در کمیته انضباطی از آنها توضیح بخواهد. آنها همچنین یحیی گل محمدی را به دلیل حواشی رفتار بازیکنان تیم ملی ایران تنبیه کردند و درصد زیادی از قرارداد او را جریمه کردند.

برخوردهای مشکوک در تعویض گل محمدی / تنها بلاتکلیفی دیدار با استقلال

بازی های دوستانه برای شبیه سازی دربی

شاگردان یحیی گل محمدی در اولین بازی تدارکاتی خود در جام جهانی 2022 با شکست 2 بر صفر مقابل مس کرمان شکست خوردند. آنها سپس با یک گل پیکان را شکست دادند و در بازی بعدی مقابل آذر قزوین لیگ برتری شمس با تساوی 2 بر 2 متوقف شدند. این تیم در آخرین بازی خود به مصاف فجرسپاسی رفت که دو بر یک آنها را شکست داد.

پایان خوش با سپاهان

برگزاری اردوی سپاهان در تهران باعث شد تا پرسپولیس تصمیم به برگزاری دیداری دوستانه با این تیم بگیرد. دو رقیب جدی در راه رسیدن به عنوان قهرمانی فصل جاری لیگ برتر، آخرین بازی دوستانه خود را قبل از شروع مجدد لیگ برتر انجام خواهند داد.

خبر خوب از تیم ملی

ملی پوشان پرسپولیس سه شنبه هفته گذشته تمرینات تیمی را از سر گرفتند و با سلامت کامل در تمرین حاضر شدند تا امیدی را در دل کادر فنی نشان دهند و یحیی را برای شروع موفق با پیروزی در دربی امیدوار کنند.

برخوردهای مشکوک در تعویض گل محمدی / تنها بلاتکلیفی دیدار با استقلال

سرلک تنها مجروح ناشناس!

میلاد سرلک، هافبک تاثیرگذار پرسپولیس تنها مصدوم این روزهای این تیم است. با این حال کادر پزشکی به یحیی گل محمدی قول داده که او را برای دیدار با استقلال بیاورند و مشکلی برایش پیش نیاید اما یحیی همچنان نگران وضعیت هافبک مورد علاقه اش است تا شرایط حضور در دیداری سخت با استقلال را پیدا کند. تهران. .

تغییر در گل رز

البته رفتار بی کلام پالش پوشان سرمربی، یکی از اتفاقات برجسته این مهمانی بود. با تغییراتی که در چهره اش ایجاد شد، در تمرینات ساکت شد و کمتر مصاحبه کرد. اما پس از چند هفته تغییر در ظاهر گل محمدی که با ظاهری بزرگتر از همیشه همراه بود، تصمیم گرفت به شرایط قبلی برگردد و به تغییرات پایان دهد!

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی به تمرینات خود ادامه می دهد که قرار است روز 29 آذر در اولین دوره لیگ برتر فوتبال ایران بدون محدودیت به مصاف استقلال برود.