تصاویر یک اسب بخار به ازای هر کیلوگرم وزن، قدرت باورنکردنی یک ابرخودرو!

مسعود عابدینی: 50 دستگاه کونیگزگ CC850 به مناسبت پنجاهمین سالگرد تولد کریستین ون کونیگزگ، بنیانگذار این برند سوئدی ساخته می شود.

وقتی به کونیگزگ نگاه می کنید، احساس می کنید که همان المان های CC8S در این خودرو وجود دارد که در واقع مدرن تر شده اند. در قسمت جلوی خودرو یک نور کشیده و نسبتا باریک با گرافیک 3 L شکل به زیبایی این خودرو کمک کرده است.یک ورودی هوای کوچک نیز در زیر این چراغ ها نمایان است.

تصاویر این ماشین هیولا به ازای هر کیلوگرم وزن یک اسب بخار قدرت دارد!

نمای جانبی خودرو به همان سبک اصلی کونیگزگ طراحی شده است. رینگ های خودرو دقیقا همان استایل CC8S را دارد که در کنار کالیپر قرمز رنگ بسیار زیباتر شده است.

در نمای عقب خودرو با چراغی روبرو هستیم که دارای سه گرافیک مربع است. در قسمتی که موتور را می پوشاند، لوگوی Rooh را می بینیم که یکی از نمادهای اصلی این شرکت است. یک خروجی هوا در جلوی بال متحرک خودرو قرار داده شده است.

تصاویر این ماشین هیولا به ازای هر کیلوگرم وزن یک اسب بخار قدرت دارد!

تریم قرمز و مشکی داخل خودروی رونمایی شده به چشم می خورد. طراحی داخلی همان سبک محصولات کونیگزگ است. تعداد زیادی قطعات فیبر کربن، در کنار یک فرمان بزرگ و همچنین چندین کیلومتر شمار در یک دایره بزرگ و یک مانیتور بزرگ در زیر دریچه تهویه مطبوع خودرو. همه عناصر اصلی کونیگزگ در طراحی داخلی هستند.

یک اسب بخار برای هر پوند وزن!

موتور این خودرو 5 لیتری توئین توربو V8 است که حداکثر قدرت آن 1385 اسب بخار و 1385 نیوتن متر گشتاور است. نکته جالب اینکه وزن این خودرو 1385 کیلوگرم است!

تصاویر این ماشین هیولا به ازای هر کیلوگرم وزن یک اسب بخار قدرت دارد!

گیربکس این خودرو دارای دو حالت اتوماتیک و 9 سرعته دستی می باشد. البته داخل ماشین یک گیربکس 6 سرعته می بینید یعنی سریع ترین ماشین گیربکس دستی دنیا را داریم! پرچم سوئد بر روی دسته دنده این خودرو قابل مشاهده است.

قیمت این خودرو هنوز اعلام نشده است.