متقاعد کردن نسل جوان برای اولویت خانواده ها – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام نور کریمی تبار شامگاه یکشنبه در دیدار جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان ایلام، اظهار داشت: انقلاب اسلامی دارای ویژگی های خاص و متفاوتی است و از آغاز انقلاب اسلامی منشأ خدمات بسیاری در عرصه های مختلف بوده است.

وی با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی خدمات سپاه در عرصه های مختلف جامعه به ویژه نسل جوان افزود: همه باید در حفظ و تبیین دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران تلاش کنیم و تا جایی که می توانیم ما باید در تحقق تبیین جهاد پیشگام باشیم.

امام جمعه ایلام گفت: باید برای خنثی کردن تبلیغات مسموم دشمنان نظام و انقلاب اسلامی علیه ارزش ها و دستاوردهای ملت ایران بیشتر تلاش کنیم چرا که این قدرت و این ظرفیت در کشور وجود دارد کارآمد. همانطور که انقلاب اسلامی تاکنون بوده است. در نقاط مختلف دنیا شاهد آن هستیم.

حجت الاسلام کریمی تبار با اشاره به اینکه اغتشاشات اخیر نشان داده است که برای انجام وظیفه تبیین دقیق و فوری جهاد باید کار بیشتری انجام شود، افزود: باید دستاوردهای نظام برای جوان ترها بیان و تبیین شود. نسل.

وی بیان کرد: باید تلاش شود تا جوانان کشور نسبت به دستاوردها و خدمات جمهوری اسلامی ایران حساس شوند، نگاه ها باید تغییر کند چرا که دشمن فضاسازی می کند و افکار جامعه را آلوده می کند.

امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی هر روز در حال رشد و شکوفایی است، گفت: امروز به برکت نظام مقدس اسلامی در حوزه پزشکی، پزشکان ما به کشورهای مختلف اعزام می شوند. و همچنین بیماران بسیاری از کشورها برای دریافت خدمات پزشکی. به کشور ما می آیند.

حجت الاسلام کریمی تبار با تاکید بر اینکه امروز در کشور ما 3 دهک آخر جامعه را رایگان بیمه می کنند، این دستاوردهای انقلاب و نظام را باید گفت. وی بیان کرد: امروز این کشورهای اروپایی با مشکل سوخت زمستانی مواجه هستند و مردم این کشورها برای گرم کردن خانه های خود از هیزم استفاده می کنند و 100 هزار کارتن خواب در انگلیس وجود دارد.

وی با بیان اینکه ترغیب جوانان و نوجوانان باید یکی از اولویت های خانواده ها باشد، گفت: امروز دشمن به دنبال سیاه نمایی و فضاسازی در جامعه به ویژه دستکاری افکار جوانان و نوجوانان است که این امر نیازمند مراقبت بیشتر خانواده ها است. با این حملات تبلیغاتی مقابله کنید.

حجت الاسلام کریمی تبار گفت: اگرچه از اول انقلاب در تحریم بودیم و دشمن از هر بهانه ای برای برهم زدن اقتصاد کشور استفاده می کرد اما کارهای بزرگی در کشور انجام شده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با تاکید بر پیوند و پیوند جوانان با آموزه های الهی، بر ضرورت افزایش ارتباط با خدا در سطح جامعه با فرهنگ سازی تاکید کرد. شرکت در نماز جمعه، نماز جماعت و مساجد.