خطیب الاقصی: اجازه هتک حرمت به مسجد الاقصی را نمی دهیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت شهاب، «شیخ عکرمه صبری» خطیب مسجد الاقصی گفت: ادعاهای «ایتمار بن گوور» رهبر حزب «قدرت یهود» درباره … این مسجد نژادپرستانه و مردود است و تاکید کرد: هرگز اجازه هتک حرمت به این مکان مقدس را ندهید. ما نمی دهیم

مسجد خطیب الاقصی رژیم صهیونیستی را مسئول کامل تهدیدات بن گور دانست و تاکید کرد که ملت فلسطین به وی یا دیگر صهیونیست ها اجازه هتک حرمت مسجد الاقصی را نخواهد داد.

وی افزود: تهدید تهدیدهای بن گوئر به تشدید تنش در مسجد الاقصی و درگیری بین نمازگزاران مسلمان این مکان مقدس با صهیونیست ها منجر می شود.

اکرامه صبری از شهروندان قدس اشغالی خواست نسبت به اقدامات تحریک آمیز شهرک نشینان صهیونیستی آگاه باشند و اجازه حمله به مسجد الاقصی را به آنها ندهند.

بن گوئر که به عنوان وزیر امنیت کشور در کابینه بنیامین نتانیاهو خدمت خواهد کرد، متعهد شده است که وضعیت فعلی مسجد الاقصی را تغییر دهد و شهرک سازی در کرانه باختری اشغالی را افزایش دهد.

رهبر حزب “قدرت یهود” به نژادپرستی و فلسطین ستیزی شهرت دارد و در بیشتر درگیری های سال های اخیر بین شهرک نشینان صهیونیست و فلسطینی های ساکن کرانه باختری و سرزمین های اشغالی از جمله قدس شرقی نقش داشته است. .

وی در تازه ترین بیانیه خود خواستار افزایش نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی برای مقابله با فلسطینی ها شد.