تقویت زیرساخت های شهر صنعتی چمران ساوه توجه ویژه ای را می طلبد

به گزارش خبرگزاری فارس از ساوه؛ مهدی الیاسی امروز در مراسم گرامیداشت هفته بسیج در شهرک صنعتی چمران ساوه گفت: تفکر بسیجی اندیشه مردمی مبتنی بر ارزش های ملی و دینی است و برای حفظ امنیت جان خود را فدا می کنند.

وی افزود: نهادینه شدن تفکر بسیجی در جامعه امری ضروری و نیاز امروز جامعه است.

فرماندار ساوه گفت: دلیل اصلی انتخاب سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این شهرستان وجود امنیت و پتانسیل ها و ظرفیت های لازم است.

الیاسی ادامه داد: باید زیرساخت های لازم برای صنعتگران در شهرک صنعتی چمران مورد توجه قرار گیرد تا بتوانیم با فعالیت سرمایه گذار و همچنین اشتغال و تولید به خودکفایی لازم برسیم.

وی افزود: اندیشه بسیجی نه زمان می شناسد و نه مکان و بسیجی تا پایان عمر همواره پاسداری از ارزش های ملی و دینی را در دستور کار خود دارد.

به گزارش فارس، فرمانده سپاه ناحیه ساوه نیز گفت: پیشرفت های نظام در عرصه های مختلف بعد از انقلاب نسبت به قبل غیرقابل مقایسه است.

علیرضا مهدی همچنین گفت: خودکفایی و استقلال ایران اسلامی در بسیاری از عرصه ها به ویژه در عرصه علمی پس از انقلاب پوشیده نیست، اما دشمنان به دنبال تضعیف اقتدار کشور ما هستند.

وی با تاکید بر اینکه سیاست جدا از دین نیست، افزود: هرگز نباید موفقیت ها و پیروزی های کشورمان و سربلندی دنیا را تحت تاثیر رسانه های مجازی عوام فریبانه آنها ببینیم.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه با تاکید بر اینکه وجدان مردم ایران اجازه تجزیه طلبی را نمی دهد، افزود: بیگانگان با وعده های دروغ قصد برهم زدن آسایش و آرامش مردم را دارند.

در این مراسم حکم فرماندهی پایگاه بسیج شهید چمران شهرک صنعتی چمران اعطا و عملیات ساخت این پایگاه نیز آغاز شد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید