حضور 6 تکواندوکار در مرحله نهایی مسابقات جایزه بزرگ ریاض – اخبار رزمی – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، مسابقات فینال جایزه بزرگ روزهای 9 و 10 آذرماه (18 و 19 آذرماه سال جاری) در عربستان به میزبانی شهر ریاض برگزار می شود. علاوه بر این، مسابقات پارا گرندپری در تاریخ 17 دسامبر برگزار می شود.

این مسابقات با حضور 16 تکواندوکار برتر رنکینگ المپیکی در هر وزن برگزار می شود و با توجه به ثبت نام اولیه 13 نفر در 2 دسته تکواندو و پاراکواندو کشورمان برای این مهم، 6 نفر بالاخره تایید شد و در این مسابقات شرکت خواهد کرد.

سجاد مردانی در وزن 87+ کیلوگرم و مبینا نعمت زاده در وزن 49- کیلوگرم با سرمربیگری بیژن مقانلو در گروه مردان و مینو مداح در گروه زنان راهی ریاض خواهند شد.

سعید صادقیان پور (وزن 63- کیلوگرم)، علیرضا بخت (وزن 80- کیلوگرم)، حامد حق شناس (وزن 80+ کیلوگرم)، مریم عبدالله پور (وزن 47- کیلوگرم)، رزا ابراهیمی (وزن 57- کیلوگرم) و رایحه شهاب (وزن – 65 کیلوگرم) به این رویداد ارسال می شود.

مرتضی سلطانی سرمربی تیم ملی پاراکواندو مردان است و علی کریمی صابر به عنوان مربی او را همراهی می کند. در گروه بانوان عاطفه کشاورز هدایت تیم ملی را برعهده دارد و زهرا حسینی نیز دستیار او خواهد بود. همچنین جمشید سهرابی هدایت تیم ملی را در فینال گرندپری ریاض برعهده خواهد داشت.

انتهای پیام/