راه اندازی نهضت اردوی دانش آموزی در فارس – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد خلیل عسکری روز یکشنبه ۱۵ آذر در دیدار استاندار فارس با کارکنان اداره کل آموزش و پرورش استان فارس که به صورت حضوری و در نوبت برگزار شد ضمن تکریم هفته بسیج و با تاکید بر لزوم بهره مندی از تفکر بسیجی گفت: فارس فقط است استانی است که برنامه راهبردی استانی برای اجرای سند تحول بنیادین را تدوین کرد.

عسگری اقدامات انجام شده با همکاری نهاد نمایندگی قانونی و تشکل های فرهنگی را مناسب دانست و خاطرنشان کرد: فارس در حوزه تعاونی های درون مدرسه ای گام های بلندی برداشته است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس افزود: فارس در اجرای نظام رتبه بندی رتبه دوم کشوری را دارد و در این راستا بیش از 48 هزار حکم فرهنگی صادر و مزایای ناشی از اعمال این مصوبات به حساب ها واریز شد. معلمان ‘ حساب ها.

وی همچنین گفت: در راستای تقویت فعالیت مدارس در سال گذشته 172 میلیارد تومان سرانه در مدارس استان توزیع و بیش از 160 فضای ورزشی به مدارس اضافه شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با یادآوری اینکه اردوهای دانش آموزی با اعزام دانش آموزان به مشهد مقدس آغاز شد، افزود: به جهاد تباین به همت بسیج دانش آموزان و همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیش از 1200 کلاس تا کنون برگزار شده است.

عسگری با قدردانی از مدیران مدارس در رسیدگی به حوادث اخیر، اقدامات انجام شده در سال جاری را پذیرش جابجایی 75 درصدی داوطلبان، ایجاد 20 مدرسه با هیئت مدیره، صدور مجوز برای 30 واحد آموزشی جدید و همچنین اعطای مجوز برای 30 واحد آموزشی و همچنین پذیرش 75 درصد از داوطلبان برشمرد. انتخاب فارس برای طرح آزمایشی مخازن دانش. .

وی بر حرکت در مسیر بهره وری، شناسایی و فراهم آوردن شرایط اصرار داشت کاربر را تغییر دهید مزد ایموبیلیر به عنوان یک اولویت خاطرنشان کرد: مجوز مرکز اصلاح در سال جاری صادر شد.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس همکاری با روحانیون را خوب توصیف کرد و افزود: تعدادی واحد آموزشی در اختیار دانشگاه فرهنگیان قرار داده ایم و تعدادی فضاهای ورزشی را نیز به این دانشگاه واگذار خواهیم کرد.