چه کسی داور شد/ نوراللهی به صورت اختصاصی تمرین کرد

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به قطر، تمرینات تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 17 و 30 دقیقه امروز و دو روز مانده به دیدار با آمریکا آغاز شد.

*علیرضا بیرانوند بدون استفاده از ماسک در تمرین حاضر شد. کادر فنی و بازیکنان مثل روز قبل قبل از شروع تمرین حلقه اتحاد تشکیل دادند و بعد از صحبت های کی روش نام ایران را فریاد زدند.

* پس از این اتحاد، احمد نوراللهی به دلیل مصدومیتی که در بازی با ولز برایش پیش آمد، از دیگر بازیکنان جدا شد و به همراه مربی توانبخشی تیم ملی به اتاق دیگری رفت تا تمرینات ویژه ای را انجام دهد. البته ظاهرا مصدومیت او چندان جدی نیست.

* در اولین قسمت تاکتیکی تمرین، بازیکنان باید با تشکیل یک دایره بزرگ در وسط زمین، توپ را حفظ می کردند و 4 بازیکنی که پوشش سبز رنگ در دست داشتند، باید این توپ ها را از سایر بازیکنان می گرفتند.

* در بخشی از این تمرین شجاع خلیل زاده پس از لو رفتن با یک ضربه به شوخی به آن ضربه زد تا نشان دهد که تمرینات با اشتیاق فراوان دنبال می شود. کی روش با ژست داوران در جریان بررسی VAR اعلام کرد که در این موضوع اشتباهی رخ نداده است.

* با توجه به دیدار ایران و آمریکا در ساعت 22:30 سه شنبه، برخلاف روزهای گذشته، تصمیم گرفت این رزمایش را در ساعات اولیه شب برگزار کند. شاگردانش کارهای تاکتیکی را دنبال می کنند.

*سپس بازیکنان به 2 گروه تقسیم شدند. گروه اول متشکل از علی قلی زاده، سعید عزت اللهی، سردار آزمون و مهدی طارمی به مصاف مرتضی پورعلیگنجی، مجید حسینی، رامین رضاییان، احسان حاج صفی و میلاد محمدی رفتند و گروه دیگر نیز 2 بر 2 پاسکاری در آن سوی بازی تنیس بازی کردند. زمینی که انجام دادند

*آزمون در بخشی از این تمرین با ساعد به توپ ضربه زد تا علاقه خود را به والیبال نشان دهد.

* فضای شاد و بانشاطی در این تمرین حاکم بود.

*در این تمرین تعدادی از خبرنگاران آمریکایی نیز حضور داشتند.

* پس از 15 دقیقه با دستور ناظر فیفا و به درخواست مسئولان رسانه ای تیم ملی، رسانه ها زمین الریان را ترک کردند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید