مراکش تیم دوم فیفا را برد/ صعود بلژیک پیچیده است! – خبرگزاری مهر امور روز ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، دیدارهای جام جهانی 2022 قطر امروز با دیدارهای گروه E و F پیگیری شد که در گروه F تیم های ملی مراکش و بلژیک به مصاف یکدیگر رفتند. در نهایت مراکش 2-0 پیروز شد.

این بازی از ساعت 16:30 در ورزشگاه آغاز می شود الثمامه و با قضاوت “سزار راموس” مکزیکی شروع شد و «عبدالحمید صابیری(73) و زکریا ابو خلال(90+2) برای مراکش گلزنی کرد.

مراکش در دقیقه 2+45 نیمه اول توانست دروازه بلژیک را باز کند ولی پس از بررسی این صحنه در VAR، گل مراکشی ها به دلیل آفساید مردود اعلام شد.

مراکش تیم دوم فیفا را برد/ صعود بلژیک پیچیده است!
گل نیمه اول مراکش مردود اعلام شد

در نهایت نماینده قاره آفریقا در دقیقه 73 یک شوت به ثمر رساند صابیری که در دقیقه 68 وارد زمین شد، یک گل به ثمر رساند. البته اشتباه نکنیدمودب” دروازه منع کردن بلژیک در زاویه پاس داد و این گل را دریافت کرد.

سپس در حالی که بلژیک تلاش می کرد گل تساوی را به ثمر برساند، مراکشی ها در دقیقه دوم وقت اضافه از طریق دیگر تعویضی خود زکریا به گل رسیدند. ابو خلال او گل دوم را به ثمر رساند تا به تیم رده دومی فیفا ضربه بزند.

مراکش تیم دوم فیفا را برد/ صعود بلژیک پیچیده است!
لحظه تاثیر صابیری در دروازه بلژیک

مراکشی ها که در اولین بازی خود در این جام مقابل کرواسی به تساوی بدون گل دست یافتند، با پیروزی امروز 4 امتیازی شدند. تا به حال و قبل از بازی کرواسی – کانادا (از ساعت 19:30 امروز) سرگروه F.

بلژیک هم در این بازی است اولین با پیروزی مقابل کانادا، سه امتیاز برای صعود این تیم به مرحله حذفی در آخرین بازی مقابل کرواسی باقی مانده بود.

مراکش تیم دوم فیفا را برد/ صعود بلژیک پیچیده است!
سجده تشکر از بازیکنان مراکش پس از گلزنی به بلژیک