تجلیل از فوتبالیست های استان بوشهر – خبرگزاری مهر ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، رئیس شورای فوتبال استان بوشهر بعد از ظهر یکشنبه در این جلسه ضمن تقدیر از بازی های خوب این دو بازیکن در رقابت های آسیایی گفت: شما نماینده طیف وسیعی از بازیکنان مستعد هم استانی هستید. و حضور موفق شما که با کسب دو عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی حاصل شد، قهرمانی در مسابقات آسیایی همراه بوده است، این نشان دهنده ارزش جوانان این استان است که می توانیم نمایندگان بیشتری در تیم های ملی داشته باشیم.

امیرحسین محتشم با تاکید بر مسائل انضباطی و اخلاقی افزود: بیش از مسائل فنی و تاکتیکی به مسائل انضباطی و اخلاقی توجه کنید و الگوهای رفتاری مناسب را دنبال کنید و با کمترین حاشیه بر روی توانایی های فنی خود تمرکز کنید.

محتشم تصریح کرد: برگزاری منظم لیگ های پایه در سال جاری در رده های زیر 11 سال، زیر 12 و زیر 13 سال، نوجوانان، نوجوانان و جوانان و در ادامه تیم امید زمینه ساز پیشرفت فوتبال و ظهور بسیاری شد. استعدادها به عنوان مثال سید محمدرضا حسینی ملی پوش تیم جوانان استان معرفی شد و به این هدف دست یافت.

وی تاکید کرد: روی توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر فوتبال تمرکز کرده ایم و جا دارد مدیران پرتلاش مدارس و باشگاه های فوتبال و مسئولان شهرستان با استفاده از ظرفیت های موجود، همراه و یاری اداره فوتبال استان باشند. به این ترتیب

امیرحسین محتشم رئیس هیئت فوتبال استان در دیدار با لوح سپاس و هدیه ملی پوشان بوشهری ادیب زارعی (دروازه) منع کردن تیم ملی جوانان) و سید محمدرضا حسینی (بازیکن تیم ملی جوانان) از وی تجلیل کردند.