فرمانده سپاه قزوین: در اغتشاشات اخیر دشمن در فضای مجازی ایران غیرواقعی ایجاد کرد – قزوین نیوز – اخبار استان های تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم قزوینسردار سرتیپ پاسدار رستمعلی رفیعی آتانی عصر امروز در یادواره شهدای روستای دربهان (از توابع شهرستان تکستان) که در مسجد این روستا برگزار شد، اظهار داشت: در اغتشاشات اخیر، دشمن از این روستا سود برده است. مرگ یک زن و با همه امپراتوری رسانه ای و عوامل آن، خود فرصت طلب در فضای مجازی به انقلاب و نظام حمله کرد.

وی افزود: در ناآرامی های اخیر شاهد ایجاد دو کشور ایرانی توسط دشمنان انقلاب بودیم که یکی از آنها ایران غیرواقعی بود که دشمنان در فضای مجازی آن را هر روز جشن می گرفتند و دیگری. ایران واقعی و واقعی ما بود که همیشه آرام و قوی است.» و پایدار مانده است و هیچ دشمنی نمی تواند برای این کشور خط و نشان بکشد.

سردار رفیعی آتانی با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر تلاش کردند کردستان را در مقابل ایران قرار دهند، ادامه داد: دشمنان ما فراموش کرده اند که در اوایل انقلاب و جنگ با گروهک های تروریستی خود با مردم کردستان چه کردند و 5 هزار نفر جان باختند. این سرزمین شهید شد و جالب اینکه نیروهای نظامی و امنیتی ما برای نجات کردستان از دست اشرار و تروریست ها 21 هزار شهید دادند.

فرمانده کل سپاه حضرت صاحب علم (ع) در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه آمریکا در حوادث اخیر با استفاده از هنرمندان جوان و متوهم سعی در به چالش کشیدن ساختار نظام داشته است، اعلام کرد: ملتی انقلابی و ولایت مدار با درک کامل از هدف آمریکایی ها. آنها به عوامل خود اجازه موج سواری نمی دادند.

سردار رفیعی آتانی افزود: امروز بسیج ما مردمی ترین نهاد امنیتی در جهان است که با استفاده از ظرفیت مردمی دشمنان داخلی و خارجی را نابود کرده است و مبنای تشکیل جبهه مقاومت اسلامی تزریق افکار بسیجی است. در میان ملت های منطقه و امروز امت اسلامی با تکیه بر اندیشه های بسیج، آمریکایی ها را از آخرین سنگرهای خود بیرون می کند.

وی ادامه داد: در روزهای ناآرامی، دشمن به دنبال سوء استفاده و ورود نیروهای پژاک و کومله به خاک ایران بود که با قدرت نمایی ویژه نیروی زمینی سپاه مواجه شد و امروز هم در خلیج فارس شاهد هستیم. و دیگر آبهای منطقه که ارتش و نیروی دریایی سپاه به نیروهای آمریکایی و انگلیسی اجازه نفس کشیدن نمی دهند و این به برکت روحیه بسیجی است که از امام و شهدا آموختیم.

انتهای پیام/