مشاهده مسابقات جام جهانی 2022 قطر + فیلم و عکس – خبرگزاری مهر ایران و جهان

خبرگزاری مهر – گروه بین الملل: صهیونیست ها در قطر احساس خوبی ندارند. جمله ای که رسانه های صهیونیستی و خبرنگاران آنها با رسیدن مسابقات به دور دوم گروهی بیش از پیش می شنوند. خبرنگار شبکه می توان اسرائیل در گزارش می گوید با ما طوری رفتار می شود که انگار جزامی هستیم. در این یادداشت برخی از واکنش ها را مرور کنید ممکن است متنفرم:

آنها ما را دوست ندارند!

«دور هافمن» گزارشگر یک شبکه تلویزیونی صهیونیستی که برای پوشش خبری جام جهانی به قطر سفر کرده بود، از برخورد بسیار منفی شهروندان قطری نسبت به خود گلایه کرد.

وی در گزارش خود از نحوه برخورد شهروندان قطری با وی پس از اطلاع از تابعیت اسرائیلی‌اش، گفت: من را از رستوران بیرون کردند، صاحب رستوران به زور گوشی من را گرفت و تمام عکس‌هایی را که از جام جهانی روی لپ‌تاپم داشتم پاک کرد. کرد، راننده ماشین بعد از فهمیدن اسرائیلی بودنم از بردن من به مقصد امتناع کرد. ما در اینجا در شرایط سختی قرار داریم زیرا تقریباً همه پس از شناخت هویت ما ما را طرد می کنند.

پرچم‌های فلسطین در مسابقات و در حاشیه بازی‌ها شکایات صهیونیست‌ها را برانگیخته است تا جایی که شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی به این موضوع اشاره می‌کند که برای تونسی‌ها، فلسطین از هر چیزی در جهان مهمتر است. جام جهانی . این شبکه اعلام کرد تیم ملی فوتبال تونس در دومین دیدار خود به مصاف استرالیا رفت اما با این وجود هواداران این تیم به مشکل دیگری مشغول هستند. در این گزارش آمده است که هواداران زیادی از تیم تونس در تظاهرات حمایت از ملت فلسطین شرکت می کنند و در این بازی ها پیام های حمایتی از ملت فلسطین می دهند و نوشته هایی در این زمینه می آورند.«آزادی برای فلسطین» در استادیوم، زیرا برخی از آنها این مسابقات را فرصتی مناسب برای بیان وقایع فلسطین به جهانیان می دانند.

پیش بینی کانال 12 دور از انتظار نبود، عکس پرچم بزرگ هواداران تونس را مشاهده می کنید:

آشنایی با مسابقات جام جهانی 2022 قطر + فیلم و عکس

روزنامه نگاران صهیونیست پس از بازی ایران و ولز حتی سعی کردند اخبار ایران را پوشش دهند اینترنت برای پخش گزارشی که البته با هوشیاری چند نفر از حضار و شناخت آنها آمدند تا شرمندگی خود را گزارش کنند:

شاخص وی در گزارشی با نمایش تصاویر پس از بازی ایران و ولز می نویسد: آیا واقعا خبرنگاران اسرائیلی در دوحه مورد آزار و اذیت قرار می گیرند؟ آزار دادن می زنند و سعی می کنند به زور تیتر بزنند؟ شاخص او در این گزارش تلاش می کند به حجم تصاویر و ویدئوهای منتشر شده در شبکه های اجتماعی که در آن تماشاگران جام جهانی خبرنگاران صهیونیستی را مورد آزار و اذیت یا چالش قرار می دهند، پاسخ دهد. اولا خود روزنامه نگاران صهیونیست دلیل این عکس ها را می دانند و می گویند که برخی از آنها دوست دارند اوهاد هامو به هر قیمتی شده به دنبال دیده شدن باشید هستند! اما وی در ادامه اذعان دارد که وضعیت برای صهیونیست ها بیشتر نگران کننده و خطرناک است تا دلگرم کننده. البته برنامه ریزی شده بود، زیرا ما در کشوری هستیم که از حماس حمایت مالی می کند.

آشنایی با مسابقات جام جهانی 2022 قطر + فیلم و عکس

اوحد حمو یکی از معروف ترین روزنامه نگاران صهیونیست حاضر در جام جهانی است که توسط خود صهیونیست ها مطیع و مورد تمسخر قرار گرفت. این کشور در گزارشی اعتراف می کند که تاکنون با 4 کشور عربی قراردادهای عادی سازی را امضا کرده است صبحاما اکثریت مردم اینجا ما را دوست ندارند.

کلیپ های متعددی منتشر شده است که نشان می دهد تماشاگران عرب و غیر عرب در جام جهانی قطر وقتی متوجه می شوند که یک روزنامه نگار صهیونیست است، بلافاصله رفتار خود را تغییر می دهند. کلیپ زیر توسط یک روزنامه نگار صهیونیست منتشر شده است که در بازی های مختلف بازنشر رفتار دیگران را در لحظه ای که متوجه می شوند “اسرائیلی” هستند، بازنشر می کند.

رژیم صهیونیستی همچنان مورد منفور کشورهای عربی است

اکثر نظرسنجی‌ها در جهان عرب نشان می‌دهد که صهیونیست‌ها نفرت دارند یا حداقل از آنها متنفر هستند هستند.

https://www.washingtoninstitute.org/sites/default/files/2022-07/0C4343AC-D82B-4203-8D09-C4922ACD17D5.png

بر اساس نظرسنجی انجام شده در مارس 2022 توسط مؤسسه آمریکایی واشنگتن، نظر مردم کشورهای مختلف در مورد توافق ابراهیم (صلح بین چنین aviv و کشورهای عربی) آمار همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید.

یکی از نکات قابل توجه این نظرسنجی، موافقت کامل درصد کمی از جامعه عرب است. در امارات متحده عربی 9 درصد و در عربستان سعودی تنها 10 درصد به طور کامل با این توافق موافق هستند هستند. تعداد پاسخ دهندگان به گزینه نسبتا قابل قبول بین 15 تا 8 درصد است. ناواسان شده است. البته به استثنای لبنانی ها، تنها 6 درصد نسبتا موافق هستند هستند.

نکته دیگر از خروجی نظرسنجی موسسه واشنگتن درصد بالا و قابل توجهی از افرادی است که گزینه «به شدت مخالف» را انتخاب کردند. هستند.

به جز اماراتی ها که 36 درصد تا حدودی مخالف و 35 درصد کاملا مخالف انتخاب کردند. هستند (در مجموع 71 درصد مخالف) در سایر کشورها، اولین گزینه در میان گزینه ها مخالفت کامل با توافق صلح با چنین aviv شده است.

بحرینی هایی که طرف معامله هستند، 38 درصد کاملا مخالف و 38 درصد تا حدودی مخالفت کرده اند. هستند (در مجموع 76 درصد مخالف). این در حالی است که تنها 7 درصد به شدت موافق و 13 درصد تا حدودی موافق هستند هستند (در مجموع 20% موافقند)

مصری هایی که سال ها مسیر عادی سازی را با توافق کمپ دیوید دنبال کرده اند هستند47 درصد کاملا مخالف (بالاترین رای بعد از لبنانی ها) و 37 درصد تا حدودی مخالف را انتخاب کردند. هستند. (در مجموع 84 درصد مخالف بودند). این در حالی است که کمتر از 15 درصد موافق هستند هستند.

اردنی ها که احساس می کنند از معادله خارج شده اند و از رویدادهای اخیر ناراضی هستند هستنددر مجموع 84 درصد مخالف این معامله بودند هستند. 81 درصد کویتی ها و 75 درصد سعودی ها مخالف این توافق بودند هستند.

اما آنچه جالب است رای بالا و دور لبنانی هاست میزبان 86 درصد به شدت مخالف هستند هستند. و درصدی که به نوعی برعکس است هستند به 22 درصد کاهش یافت. نکته جالب این است که نرخ کل مخالفان لبنان در نوامبر 2020 44 درصد بوده است.

شاید متن مخفی ششنیک روزنامه نگار صهیونیست در صفحه توییتر او آن را روشن‌ترین و کامل‌ترین بازتاب آنچه بر روزنامه‌نگاران و بینندگان اشغال رخ داده بود، می‌دانست.

او نوشت: «همیشه فکر می‌کردم مشکل از دولت است. میزبان. اما در قطر متوجه شدم که نفرت از مردم خیابانی است از طرف ما چقدر هزینه دارد. چقدر می خواهند ما را از روی زمین محو کنند. تا چه حد هر چیزی در مورد اسرائیل نفرت شدید را در میان آنها برمی انگیزد بلند می شود با انگیزه این یک جام جهانی عالی است، درست است، اما ما با احساس بسیار بدی را ترک می کنیم. ما اینجا در کنار ایرانی‌ها، لبنانی‌ها، قطری‌ها و سوری‌ها قدم می‌زنیم و همه آنها به ما خیره می‌شوند. فقط سعودی ها کمی متفاوت به نظر می رسند و گاهی به من لبخند می زنند. تصمیم گرفتیم خودمان را اینجا در اکوادور بگذاریم. بعد از بازی با برزیل بدترین تجربه را داشتیم. ما می خواستیم با هواداران برزیلی عکس بگیریم، اما مسلمانان مدام می آمدند و پرچم فلسطین را کنار ما به اهتزاز در می آوردند و تصویر را به هم می زدند. من به عنوان یک اسرائیلی لیبرال، همیشه فکر می کردم مشکل ما با اعراب و مسلمانان با دولت هایشان اما من اینجا مست شدم. من متوجه شدم که مسلمانان چقدر از ما متنفرند و ربطی به آن ندارد دولت ها نمی کند. اگر یاد نگیریم از خود دفاع کنیم، آینده تاریکه

جواب منفی ناگفته نماند با وجود اینکه این روزنامه نگار صهیونیست سعی کرد کمی به سعودی ها نگاه کند مرحوم اما کلیپ های زیادی از واکنش شدید مردم عربستان منتشر شد.

ما در اینجا در شرایط سختی قرار داریم، زیرا تقریباً همه پس از شناخت هویت ما، ما را طرد می کنند.» این دقیق ترین اعتراف روزنامه نگار صهیونیست درباره نگرش مردم عرب نسبت به صهیونیست ها است. میزبان. صهیونیست ها در یک دهه گذشته تلاش زیادی با دیپلماسی عمومی و رسانه ها کرده اند هستند برای کسب اعتبار نزد جامعه عرب و منطقه، اما جدای از توافقات دیپلماتیک، واقعیت دیگری می بینند و شگفت زده می شوند.