صدور اسناد تفکیک واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی ترکمنستان بندر – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، حیدر آسیابی در بازدید از شهرک صنعتی پنج پکیر اظهار داشت: با پیگیری های دادگستری استان پس از 18 سال سند مادر این شهرستان صادر شد و در این بازدید امروز صاحبان واحدهای تولیدی تقاضای صدور سند جداگانه برای هر واحد را داشته اند.

رئیس کل دادگستری گلستان افزود: با پیگیری های انجام شده مقرر شد تا سه روز آینده سند تفکیک 60 واحد تولیدی مستقر در این شهرک صنعتی صادر و به شرکت شهرک های صنعتی استان تحویل شود. .

وی ادامه داد: مسئولان این شرکت قول داده اند ظرف یک هفته اسناد تفکیک را به مالکان تحویل دهند و به این ترتیب تا 10 روز آینده اسناد تفکیک به دست مالکان این واحدها می رسد.

به گفته آسیابی، با صدور اسناد تفکیکی، دریافت تسهیلات بانکی و حواله در تراکنش ها برای تولیدکنندگان این شهرک صنعتی آسان می شود.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: موضوع دیگری که در بازدید امروز فعالان اقتصادی از شهرک صنعتی مطرح شد بحث مازاد وثیقه بانک ها بود.

وی همچنین حمایت ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان از افرادی که قصد سرمایه گذاری در استان دارند را مورد تاکید قرار داد و گفت: در صورتی که این افراد برای سرمایه گذاری یا دریافت تسهیلات مشکلی دارند با ستاد کل دادگستری استان در شهرستان گرگان دبیرخانه اقتصاد مقاومتی تماس بگیرند. دادگاه برای حمایت از آن ستاد در این منطقه.