اجرای طرح ملی «معنویت اصیل»/ حوزه فرهنگی نیازمند برنامه است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد تقی صفایی بعد از ظهر یکشنبه در دیدار سید عباس حسینی فرماندار ویژه شهرستان صبحبا تاکید بر اینکه در ساختار حاکمیتی باید بتوانیم حوزه فرهنگی را برنامه ریزی کنیم کوچک وی تصریح کرد: فرهنگیان زیادی هستند که مسئولیت پیروزی ها را بر عهده می گیرند اما هیچکس مسئول شکست ها نیست.

وی با بیان اینکه امروز با جوانانی مواجه هستیم که خود را متعلق به هیچ حوزه ای نمی دانند، تصریح کرد: امروز در بحث فرق و مذاهب با افرادی مواجه هستیم که به هیچ حوزه ای وابسته نیستند و خود را وابسته به هیچ حوزه ای نمی دانند. بنابراین، حل مشکلات جدید ضروری است. .

مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به بحران ادبیات گفت و گو در کشور گفت: باید بتوانیم گفت وگوی موضوعی را در کشور برنامه ریزی کنیم. کوچک و راه حلی برای آن در نظر بگیرید.

وی با تاکید بر اینکه فضای فرهنگی شهر آمل منوط به اجرای برنامه های ملی است، از اجرای طرح ملی ترویج معنویت اصیل در این شهرستان خبر داد.

در این دیدار سید عباس حسینی فرماندار ویژه شهرستان عامل نیز با اشاره به اینکه منبرها و خطبه های مساجد و هیئت ها رسانه ای است که انقلاب اسلامی با آن شکل گرفته است، گفت: تبلیغات اسلامی باید پویا باشد تا بدن با امکانات، بودجه و استعداد انسانی.» فرهنگ جامعه باید تزریق شود.

وی با تاکید بر اینکه باید در حوزه فرهنگی ایده محوری شکل بگیرد، گفت: در شهرها مدیران نباید منتظر تصمیمات ملی باشند و باید بتوانند هسته های فعال را شناسایی و بر اساس مقتضیات تصمیم گیری کنند.محلی. به دست آوردن انجام دادن

حسینی با بیان اینکه نیروی انسانی امروز در قالب طرح های فرهنگی قابل استفاده است، خاطرنشان کرد: امروز تغییر سبک زندگی رخ داده است و باید بتوانیم این فاصله را بین نسل ها پیش بینی کنیم.