تجلیل از برگزیدگان کمپین کتابخوانی خبرگزاری مهر – خبرگزاری مهر ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، فردا دوشنبه ۱۶ آبان ماه در مراسمی از برگزیدگان کمپین کتابخوانی خبرگزاری مهر معرفی و تجلیل می شود.

امسال مصادف با سی امین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، تصمیم گرفتیم خودمان را سوزن بزنیم و ببینیم خوانندگانی که در مجموعه خبری مهر دور هم جمع شده اند چگونه کتاب خوان هستند. به همین منظور کمپینی با همکاری گروه فرهنگ و ادب خبرگزاری مهر و روابط عمومی تشکیل شد و با حضور خبرنگاران گروه فرهنگ و ادب، بین خبرنگاران سایر گروه ها و نیروهای اداری در خصوص موضوع بحث و تبادل نظر صورت گرفت. کتاب های خوانده شده و دیدگاه روزنامه نگاران در مورد آنها.

گزارش این رویداد در لینک: «خبرنگاران مهر و تهران تایمز چه کتاب هایی می خوانند؟/ سوزنی برای دیگران و سوزنی برای خودمان!» در دسترس و خواندنی است.

از 37 نفری که در این نظرسنجی شرکت کردند، 14 نفر به عنوان کاندید معرفی شدند و روز شنبه 14 آذر در جلسه هیات داوران برگزیده نهایی بحث و تبادل نظر شد و فردا دوشنبه 16 آذر طی مراسمی که در اتاق نشست خبری مهر خبرگزاری ساعت 15 قابل ارائه و لذت بردن است.

طبق برنامه 5 نفر به عنوان برنده نهایی معرفی خواهند شد اما به سایر شرکت کنندگان نیز جوایزی اهدا خواهد شد.

نام ها 14 نامزد رویداد مذکور به شرح زیر است:

امیر دهقان نیری، کوثر شیخی، مهدی مرتضویان، داریوش فتحی، فریبرز چینه، علی حدادی اصل، سمانه نوری، محمدصرفی، آذر مهدوان، میثم حیدری، مهسا شمس، محمد مهاجرانی، زهرا محمدی فر و زینب رزدشت.