جام جهانی استویکوویچ قطر: باخت به برزیل شرم آور نیست/ سناریوی متفاوتی ممکن بود اتفاق بیفتد

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، دراگان استویکوویچ پس از باخت تیمش مقابل برزیل در جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت: شناخت خوبی از برزیل داشتیم اما در قطر با مشکلات زیادی مواجه شدیم. در واقع، مصدومیت در زمان بدی برای بازیکنان کلیدی رخ داد و می‌توانید تاثیر آن را بر تیمی مانند ما در زمین ببینید. ما برزیل با 200 میلیون نفر جمعیت نیستیم، اما کشور کوچکی به حساب می آییم.

وی ادامه داد: جو ورزشگاه فوق العاده بود. فشار زیادی در زمین به خصوص در نیمه دوم وجود داشت. ما به برزیلی ها فضای زیادی دادیم و بازیکنان ما خیلی خسته بودند. من باید بدانم چرا همه چیز اینطور شد، زیرا واقعاً نمی فهمم. در نیمه اول خودمان را معرفی کردیم اما نیمه دوم اینطور نبود. اکنون باید برای بازی دوم آماده شویم و عملکردمان بسیار بهتر خواهد بود.

استویکوویچ درباره شرایط بدنی شاگردانش گفت: به بازیکنانی نیاز داریم که از این نظر خوب باشند. چند روز پیش با آنها صحبت کردم و فکر کردم حالشان خوب است، اما نشد. ما باید تصمیمات بهتری بگیریم و برای این کار وقت داریم. در بازی با برزیل می‌توانستیم سناریوی دیگری با بازیکنان سالم‌تر داشته باشیم، اما باخت مقابل برزیل شرم‌آور نیست.

انتهای پیام/