عبور از سد صربستان با گل های برزیلی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در آخرین دیدار دور اول مرحله گروهی جام جهانی قطر، دو تیم برزیل و صربستان از گروه G به مصاف هم رفتند.

قضاوت این دیدار بر عهده علیرضا فغانی بود و این دیدار در ورزشگاه یوسیل قطر برگزار شد.
پاولوویچ، گادلیه و ساشا لوکیچ از صربستان از فغانی کارت زرد گرفتند.
آلیسون بکر، مارکینیوس، تیاگو سیلوا، دانیلو، الکس ساندرو، کاسمیرو، لوکاس پاستا، رافینیا، نیمار، وینیسیوس جونیور و ریچارلیسون، هم تیمی های برزیل و صربستان میلینکوویچ-ساویچ، میلوش ولیکوویچ، نیکولا میلینکوویچ، استراهینیا پاولوویچ، آندره آ ژیوکوویچ، ساساسا آنها نمانیا گادلیه، سرژ میلینکوویچ-ساویچ، فیلیپ ملادنوویچ، دوسان تادیچ و الکسادار میتروویچ بودند.

در دقیقه 12 وینی با حرکات انفجاری خود از سمت چپ وارد محوطه جریمه شد و هواداران را به وجد آورد اما مدافعان صربستان توپ را به کرنر فرستادند. در دقیقه 13 نیمار پشت کرنر ایستاد اما دروازه صربستان را هدف گرفت. مدافع صربستانی در آخرین لحظات توانست توپ را با ضربه محکم و دوباره به کرنر ارسال کند.

در دقیقه 25 ضد حمله صربستان با هدایت تادیچ شکل گرفت و ارسال بلند او توسط آلیسون قبل از رسیدن به میتروویچ مهار شد.

دقیقه 27 سیلوا با ارسال توپ، وینیسیوس را در موقعیت تک به تک قرار داد اما مدافع صرب با خروج به موقع مانع از گلزنی فوق ستاره مادریدی شد. در دقیقه 34 همکاری فوق العاده پاکتا و رافینیا و یک دو خوب هر دو نتیجه داد اما آخرین ضربه رافینیا در دستان مدافعان صربستان بود.

در دقیقه 41 پاس بلند پاکتا پشت خط دفاعی صربستان به یک وینیسیوس رسید که ضربه او را مدافعان مهار کردند.

در دقیقه 46 رافینیا با خطای بازیکنان صربستان صاحب توپ شد اما ساویچ مدافع صربستان همچنان در برابر برزیلی ها مقاومت کرد.

وینی در دقیقه 55 از سمت چپ نفوذ کرد و سانتر او از نیمار گذشت اما ضربه نیمار با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

در دقیقه 59 شوت ناگهانی ساندرو از پشت محوطه جریمه به تیر دروازه صربستان برخورد کرد.

در دقیقه 63 نیمار با یک حرکت انفجاری خط دفاعی صربستان را به هم ریخت و وینیسیوس یک ضربه ناگهانی به سمت دروازه زد و میلینکوویچ ساویچ توپ را برگشت داد اما رابی چارلیسون دروازه خالی را تبدیل به گل کرد.

تنها 10 دقیقه بعد وینیسیوس نفوذ کرد و پاسی را برای ریچارلیسون، مهاجم برزیلی در محوطه جریمه فرستاد و او با کنترل خوب و برگشت بهتر دروازه صربستان را برای دومین بار باز کرد.

در دقیقه 80 کاسمیرو از پشت محوطه جریمه ضربه فنی را به سمت دروازه صربستان زد که ضربه او به تیرک دروازه برخورد کرد.

شوت دقیقه 81 رودریگو از سمت چپ محوطه جریمه را ساویچ با دست مخالف مهار کرد. در دقیقه 82 فرد از خط میانی صربستان را تهدید کرد اما باز هم ساویچ مقاومت کرد و توپ را دفع کرد.

نیمه دوم هفت دقیقه وقت اضافه داشت اما نتیجه تغییر نکرد.

بیشتر بخوانید:

251254