صعود تیم ملی فوتبال ایران دور از دسترس نیست/ همه باید تمرکز کنند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

شاهین بیانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره بازی روز جمعه مقابل تیم ملی ولز اظهار داشت: شکست بدی را مقابل انگلیس متحمل شدیم، بازی ای که کاملاً از نظم خارج شده بودیم و تیم ما نتوانست موفق شود اما باید استفاده کنیم. از نقاط ضعف این بازی می توان به نمایش خوبی مقابل ولز اشاره کرد.

وی با انتقاد از ترکیب کارلوس کی روش مقابل انگلیس گفت: هنوز متوجه نشدیم که چرا کی روش با این ترکیب مقابل انگلیس بازی کرد. بازیکنانی که ناهماهنگ بودند یا مدت زیادی بازی نکرده بودند، در نیمه اول ما را ضعیف تر از حد معمول کرد، هرچند در نیمه دوم تغییراتی ایجاد شد، اما نشد. و تنها نقطه آرامش ما دو گلی بود که طارمی زد.

یک کارشناس فوتبال درباره بازی روز جمعه ایران مقابل ولز گفت: “برای این بازی نیاز به تغییرات اساسی داریم. باید افرادی در زمین حضور داشته باشند که با هم هماهنگ باشند. دیگران و بتوانند بازی قابل قبولی ارائه دهند. اگرچه ولز هرگز نخواهد بود. مانند انگلیس، آنها نباید باشند.” باید فکر کنیم که به راحتی می توانیم از این تیم امتیاز بگیریم چرا که اگر با این تفکر وارد زمین شویم قطعا برایمان سخت می شود.

بیانی درباره نقاط ضعف خط دفاعی تیم ملی گفت: خط دفاعی ما مقابل انگلیس حرفی برای گفتن نداشت، ضعیف ترین عملکرد را از آنها دیدیم، اما امیدوارم تیم در این چند روز از نظر روحی و روانی به شرایط ایده آل برسد تا بتوانند. بازی خوبی مقابل ولز انجام داد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دو دیدار پیش رو داریم، باید امیدوار باشیم که در این دو مسابقه امتیاز کسب کنیم. کی روش باید تمام تلاش خود را برای موفقیت در این دیدار متمرکز کند و از ورود به حاشیه پرهیز کند. صعود دور نیست اما سخت است به شرط اینکه اتحاد و همدلی در تیم وجود داشته باشد.