جام جهانی سانتوس قطر: غنا بسته بازی می کرد/ گل های بدی خوردیم – اخبار فوتبال جهان – اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، فرناندو سانتوس که تیمش امشب (پنجشنبه) در اولین بازی خود در گروه H جام جهانی 2022 قطر موفق شد غنا را با نتیجه 3 بر 2 شکست دهد، پس از این دیدار گفت: از نظر سازماندهی و نقل و انتقالات توپ از دفاع تا حمله خیلی خوب کار کردیم غنا در ضدحمله هرگز نتوانست ما را اذیت کند نیمه اول به سمت دروازه ما شوت نکردند ما با توپ خوب بودیم اما منفعل بودیم فقط موفق نشدیم موقعیت را ایجاد کند.

وی افزود: از 10 دقیقه پایانی نیمه اول بهتر شدیم و با ارسال سانتر چهار موقعیت خطرناک ایجاد کردیم. از همین نقطه بازی بود که تیم تهاجمی‌تر عمل کرد و موقعیت‌هایی را خلق کرد که تا این لحظه از بازی خلق نکرده بودند. باید صبور بودیم. حریف خیلی فشرده بازی می کرد و من بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که با این شیوه بازی نمی توانیم گلزنی کنیم.

سرمربی پرتغال گفت: بازیکنانم متوجه منظور من شدند و سعی کردند در نیمه دوم بازی خود را بهتر کنند. همین اتفاق افتاد و پنالتی که گرفتیم نمونه ای از آن تغییر در بازی ما بود، اما گل های بدی دریافت کردیم که بی نتیجه بود. هیچ کس نمی تواند گل هایی را که از ناکجاآباد می آیند بپذیرد.

انتهای پیام/