طرح نظام رتبه بندی مدارس تدوین شد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، یوسف نوری با اشاره به اینکه جایگاه بوشهر در کشور متفاوت است، اظهار داشت: استان بوشهر به دلیل استکبارستیزی و ضداستعماری به عنوان پایتخت مقاومت در برابر استعمار معرفی شده است.

وی با گرامیداشت هفته بسیج و شهدای دانش آموز بر پرورش استعدادهای دانش آموزان تاکید کرد و گفت: انسان ها در عرصه استعدادها توانایی های قابل توجهی دارند که پرورش آن نیازمند تلاش و پشتکار است.

وزیر آموزش و پرورش، آموزش و پرورش را مهم ترین محل کشف استعدادها دانست و خاطرنشان کرد: در صورت فراهم شدن فرصت های یادگیری، نوجوانان می توانند استعدادهای بالقوه خود را در بیش از 30 استعداد در 9 هوش شکوفا کنند. گان آن رابه واقعیت تبدیل کن.

دانشجویان مطالبه می کنند GR بودن

وی گفت: دانشجویان باید با روحیه مبارزه طلبی از مسئولان مطالبه کنند گری کند بیان کرد: دانشجویان به ویژه اعضای تشکل های دانشجویی با روحیه جنگندگی، جذب حداکثری و دافعه از مسئولین مطالبه دارند. گری انجام دادن

وی تصریح کرد: سطح معلم فرهیخته ما در تربیت معلم در اطراف افرادی مانند شهید حسن تهرانی مقدم، پدر موشکی ایران بود که 50 اختراع به نام خود ثبت شده است.

وی گفت: دانشگاه فرهنگیان ما از دانشگاه ماموریت گرا به دانشگاه عادی تبدیل شده است و در تلاش هستیم این دانشگاه را به دانشگاهی ماموریت گرا تبدیل کنیم تا معلمانی که از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند 12 مهارت متناسب با شش مهارت داشته باشند. مناطق. گان سند تحول آفرین باشد

وزیر آموزش و پرورش گفت: برای رسیدن به این هدف معلمان این دانشگاه باید علاوه بر شرکت در آزمون های عادی دانشگاه در آزمون عمومی شرکت کنند.

نوری با بیان اینکه انتخاب بر اساس دانشگاه انجام می شود و دانشجویان در طول تحصیل به طور مستمر انتخاب می شوند، افزود: شما دانشجویان سازمان حلقه های میانی هستید، شما نوجوانان استثنایی هستید که باید سعی کنید مردم را دوست داشته باشید. مدارس در حالت کنکور و خشک نیستند تا تبدیل به مدرسه ای بانشاط و کارآمد شوند.

دشمن به دنبال بستن مدارس است

یکی از اعضای کابینه سیزدهم گفت: دشمن نمی‌خواهد مدارس ما در جهت حاکمیت بر نسل نوجوان فعال باشند و بلوغ اجتماعی، سیاسی و روانی آن‌ها را به خطر بیندازند و از این طریق خطاهای علمی ایجاد کنند.

وی با تاکید بر اینکه دشمن توجه ویژه ای به تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی داشته است، گفت: دشمن به خوبی درک می کند که وقفه تحصیلی خلأ ایجاد می کند و رفع این عیب دشوارتر است و نسل با تاخیر مواجه می شود. در کسب دانش در بخش های مختلف.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: در این راستا بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی در اولویت برنامه دولت بود.

نوری با تاکید بر تشکیل انجمن ها و گروه های آموزشی در مدارس، افزود: دانش آموزان نباید از تحصیل عقب بمانند و مشکلات آموزشی در همه مقاطع حل شود.

وی احداث 2100 فضای ورزشی در مدارس را برشمرد و خاطرنشان کرد: تاکنون 1100 فضای ورزشی اعم از زمین چمن و سالن ورزشی احداث شده و 1000 فضای ورزشی دیگر نیز در دست ساخت است.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اجرای سند اصلاحات اساسی وزارت آموزش و پرورش گفت: پس از اجرای نظام رتبه بندی معلمان، اجرای رتبه بندی مدارس در اولویت قرار گرفته است.

نوری با اشاره به تدوین طرح نظام رتبه بندی مدارس گفت: طرح نظام رتبه بندی مدارس تدوین شده و مدارس در این طرح با مشارکت اولیا، دانش آموزان و معلمان رتبه بندی می شوند و همه می توانند نظر خود را درباره این طرح اعلام کنند.