معاون استاندار یزد: مدیریت بحران جمعیتی نیازمند اراده ملی و تعهد جهادی است

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، علی اکبر عزیزی عصر امروز در آئین اختتامیه مسیرنجات که با هدف مدیریت بحران جمعیتی و با حضور مدیران کل امور بانوان استانداری های سراسر کشور برگزار شد، اظهار کرد: به میزبانی استان یزد، وی گفت: یکی از بی سروصداترین و بی سروصداترین تهدیدات کشور، بی نظمی مردم کشور است.

وی با بیان اینکه امروز برخی استان ها از وضعیت قرمز جمعیتی عبور کرده اند، افزود: برنامه ریزی صحیح و به موقع یکی از الزامات اجرایی برای ساماندهی وضعیت جمعیتی ایران است.

به گزارش شهید سلیمانی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: اگر مسئولان و دست اندرکاران تلاش کنند، خطر بحران جمعیتی فرصتی برای توسعه همه جانبه کشور است که باید با مسئولان امر ساماندهی شود. . مشارکت و برنامه ریزی دقیق و کارشناسی.

عزیزی با بیان اینکه امروز ایران اسلامی در جنگ هیبریدی قرار دارد، تصریح کرد: تنها راه مقابله با فتنه های دشمنان دین و نظام اسلامی، آگاهی بخشی است.

وی لبیک را مهم‌ترین و جدی‌ترین اولویت اجرایی اقشار مختلف مردم اعم از مسئولان و شهروندان بر اساس دستور مقام معظم رهبری دانست و اعلام کرد: ساماندهی بحران جمعیتی نیازمند عزم همگانی و همت جدی است. از مسئولیت

انتهای پیام/الف
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید