خدمت در بخش کشاورزی همان ارزش و منزلت مبارزه با خیر و شر را دارد – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار غلام عسگر کریمیان شامگاه پنجشنبه در مراسم گرامیداشت هفته بسیج در سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل اظهار داشت: خدمت در بخش کشاورزی که زیربنای امنیت غذایی کشور است، همین شأن و منزلت را دارد. ارزش شرکت در جبهه مقدس حق علیه دروغ.

وی با تاکید بر اینکه کشاورزی مرکز استقلال و سربلندی هر کشوری است، گفت: هرگونه ضعف و کاستی در این بخش خطرات جبران ناپذیری را برای کشور به همراه خواهد داشت.

پیشکسوت و آزاده دوران دفاع مقدس با اشاره به پیروزی و سربلندی ملت ایران در 40 سال گذشته افزود: رمز اصلی پیروزی ملت ایران در 40 سال گذشته وحدت و پیمودن راه است. مرجعیت دینی و افتخار بزرگ کشور جمهوری اسلامی این است که در سایه مهر ولایت و برخورداری از رهنمودها مبتکرانه مقام معظم رهبری با استکبار جهانی مخالف هستند و در همه عرصه های اقتصادی و نظامی گام های ترقی و پیشرفت را می پیمایند.

سردار کریمیان با بیان اینکه بسیجیان در راه اخلاص جان خود را فدا کردند و همیشه در خط مقدم جبهه حضور داشتند، گفت: تجربه نشان داده است که حتی در مدیریت کلان کشور هر مسئولی که وارد عرصه خدمت شود. به جامعه با روحیه بسیجی قطعاً یک موفقیت بوده و افتخار کرده است.

وی افزود: نیروهای جوش و بسیجی در پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 نقش اساسی داشتند، اما با پیروزی بزرگ ایران اسلامی در برابر استکبار جهانی دشمن، تجربه ایران و تبدیل آن به چندین کشور را به یاد آورد. کشورهای کوچک و بر این عقیده بود که ایران تجزیه شده بهتر از ایران متحد و متحد است.

این جانباز و آزاده دوران دفاع مقدس همچنین به اغتشاشات چند ماه گذشته در کشور اشاره کرد و افزود: امروز همه کفار با کمال شرارت به میدان آمدند تا ملت مقاوم و متحد ایران را بیاورند در حالی که می کنند. ندانید که این ملت مورد حمایت حماسه عاشورا و غدیر هستند، آنها بسیار زنده اند و هرگز صحنه دفاع از انقلاب و اسلام و ولایت را ترک نخواهند کرد.