میلاد تبریز قهرمان لیگ برتر بدمینتون شد – خبرگزاری مهر ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، تیم میلاد تبریز در هفته هشتم رقابت های لیگ دسته اول بدمینتون باشگاه های بانوان کشور روز پنجشنبه در آکادمی بین المللی بدمینتون تبریز به مصاف نماینده گیلان رفت و در نهایت موفق شد این تیم را با نتیجه ۴ بر یک شکست دهد. و در اوج بمانید جدول باقی می ماند.

اولین بازی بی نظیر هيچ كس بین رومینا تاجیک از میلاد تبریز و عارفه تیغه متحرک از نماینده گیلان کاپیتان تبریزی با برتری 2 بر صفر به پایان رسید.

در دومین مسابقه تک هيچ كسیگانه کرمانی از میلاد تبریز به مصاف شفق کاظم پور رفت و موفق شد در سه ست با نتیجه 2 بر یک این بازیکن را شکست دهد.

در بازی 2 هيچ كس ابتدا رومینا تاجیک و نسیم صفایی از میلاد تبریز با نتیجه 2 بر صفر مقابل شفق کاظم پور و مهدیس غلامی نماینده گیلان پیروز شد.

در جلسه دوم 2 هيچ كسکیانا هاشمی و آیسان زارعی از میلاد تبریز به مصاف مریم قنبری و مهسا خوه بشاری رفت و در نهایت با نتیجه 2 بر صفر مغلوب گیلانی ها شد.

اما در جلسه سوم، الف هيچ كس کیانا هاشمی از میلاد تبریز مهدیس غلامی نماینده گیلان شد و در نهایت توانست با نتیجه 2 بر صفر پیروز میدان شود.

میلاد تبریز با پیروزی در این دیدار در صدر جدول باقی ماند و هفته آینده برای کسب عنوان قهرمانی در تبریز به مصاف مس شهربابک می رود.